Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Fiyatta düşüş sanmam ama uzun süre fiyatlar sabitlenebilir, ya da 0 araçlara kampanya dahilinde alım kolaylığı , ötv ayarı v.s gibi avantajlar sunulabilir bununla beraber ancak indirim görünür .Onun dışında bir arkadaşımız 1 ay önce 270000 e aldığı arabayı şimdi 240 ya da 250 ye verir mi?

Fiyatta düşüş sanmam ama uzun süre fiyatlar sabitlenebilir, ya da 0 araçlara kampanya dahilinde alım kolaylığı , ötv ayarı v.s gibi avantajlar sunulabilir bununla beraber ancak indirim görünür .Onun dışında bir arkadaşımız 1 ay önce 270000 e aldığı arabayı şimdi 240 ya da 250 ye verir mi?
Sıfırı düşerse bal gibi de verecek veya ısrarla vermem diyorsa da kullanır ama kimse de ona 270 vermez,sen sıfırı düşerse 270e arkadaşın arabasini alır mısın,veyahut sıfır dusmese dahi güzel kampanyalar yapılırsa sıfır varken 270e alır mısın...

Ha inş olmaz demeyecem inş olur ,kim 270e ,300e almışsa onların sorunu

Arabayı 270-300 olanların bir sorunu yok, bu fiyata araç alanların tamamı aracını satıp bu fiyatlar yeni araç aldılar, p,yasanın bu şekilde olması sattığı aracının da fiyatını yükseltti.
Bende 270 e alanlardanım , ama 2019 model eco excutive 15.000 deki aracımıda 252.000 tl sattım, o dönemde fabrika fiayatı da 232.000 tl idi, dolayısıyle araç fiyatları gerilediği zaman 2. elde bun parelell gerileyecek. Bu dönemde arabası olmayıp yatırırım amaçlı olan olursa bir miktar kayıp olabilir.

Dolar kurundan dolayı tekrar %50 lik dilime sizce civic’i sokarlar mı arkadaşlar :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

269 bine Eco elegance aldı bir arkadaş, aksesuarlı.Yüzde 50 ÖTV ye inse bile aksesuar dayatması devam eder ve 230-240 a araç vermezler ama 255-260 bin bandını bekliyorum.(Dolar 6.85 alt limiti var gibi duruyor önümüzdeki bir kaç ay için).Bir çok araç için yüzde 80 altını bekliyorum. Liste fiyatı ile araç satışı şu saatten sonra imkansız gibi duruyor yüzde 80 diliminde ki araçlar için dolar 8.50 ve üstü olmadığı sürece.

Dolar kurundan dolayı tekrar %50 lik dilime sizce civic’i sokarlar mı arkadaşlar :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok zor :) bazı arkadaşlar 30 40 bin daha ucuza alırım diye bekliyolar ama şansları zor bence. Helede çoğunluğu 260 270 bandında araç alanlara saf muammelesi yapıyorlar. Zamanla göreceğiz hepsini.

2020 Eco elegance 260 bin liraya şuan alınabilir seviyeye indi ikinci el sıfır km ilanlarda.Dolar geri çekilmeyi sürdürecek öngörüsündeyim, muhtemeldir ki yüzde 80 Ötv'den yüzde 50 ÖTV 'ye inilecek gibi duruyor.Mesela Skoda scala liste fiyatı 289.400 lira gösteriyor ama aracı 230.700 liraya anahtar teslim veriyor(Teyit etmek için aradım görüştüm teslim alabileceğim bir araç olduğunu öğrendim 230 bine)Acaba diyorum bu araç yüzde 50 ÖTV ye indi ama bunu bize söylemiyorlar mı, aksesuar ile 240-250 satalım bak nasılsa 289 dan indirim yaptım demek için.Honda da böyle bir durum sergiler mi? Örneğin Aralık satış fiyatı 282.000 , kampanyalı anahtar teslim fiyatı 230.000(15-20 aksesuar) gibi...

Sıfırı düşerse bal gibi de verecek veya ısrarla vermem diyorsa da kullanır ama kimse de ona 270 vermez,sen sıfırı düşerse 270e arkadaşın arabasini alır mısın,veyahut sıfır dusmese dahi güzel kampanyalar yapılırsa sıfır varken 270e alır mısın...

Ha inş olmaz demeyecem inş olur ,kim 270e ,300e almışsa onların sorunu
Bal gibisini,şeker gibisini bilmem. Ama tabiki her arkadaşınızın gönlündekinin gerçekleşmesini dilerim. Allah daha iyilerini alıp ,kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
Fiyatlar uçsun kimse alamasın gibi algılanmasın. Gönlümüzdeki herkesin alım gücü artsın gönlündeki olsun.

Geri