Civic FB7 Boncuğa Nazar Değdi Kaza Yaptık

Aracınız
Civic FD6 2010
Karşı taraf telefonla konuşuyor kesinlikle suç onda olmalı. Adam dünyadan bi haber. Ayrıca sol eliyle tuttuğundan sol tarafı farketmesi kontrol etmesi çok zor. Karar lehinize gelsede itiraz edin. Şimdiden çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.
Bence de haklı %100 sizsiniz.

Bu ara foruma nazar değdi sanırım bu tarz tatsız konular çoğaldı.
Rabbim cümlemizi nazardan, kazadan, beladan korusun hakkımızda hayırlısı...

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2019
Ufak bir kaza yaptık arkadaşlar. Canımızda birşey çok şükür.
Kontrolsüz kavşakta vatandaş karşı şeritten önümüze çıktı. Sigortacımın söylediği sağdan gelene yol vermem gerektiği.bu yüzden hatalı olduğum yönünde karar çıkabilirmiş. Hoş fırsat olmadı yol vermeye. Araç kayıt kameram vardı ondan bi netice çıkarmı bilmiyorum. Videoda ben vuruyormuşum gibi görünüyor ama karşı taraf hem yanlış şeritten hemde telefonla konuşurken önüme hızlıca geliyor.
Kaskom vardı allahtan
Maddi hasar oluştu. Ben hava yastığı açar diye korktum şükür ki açmadı.
Aracı anlaşmalı servise bıraktım şimdi. Tamponun tamir olmasını istedim mümkünse. Tampon demiri değişecek. Far yıkamaların ikiside değişecek. Sisler sağlam. Ön panjur değişecek. Alt ızgara değişecek. Farlarda ve ayaklarında birşey yok.
Bekleyip göreceğiz bakalım aracı sanayiye bıraktım exper gelicek.

Ekli dosyayı görüntüle 260576
Ekli dosyayı görüntüle 260577
Ekli dosyayı görüntüle 260578
Ekli dosyayı görüntüle 260579
Ekli dosyayı görüntüle 260580
Ekli dosyayı görüntüle 260581
Ekli dosyayı görüntüle 260582

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
çok büyük geçmiş olsun öncelikle
eğer dediğin gibi araç kameran varsa hiç korkma ve telefonla konuşup farklı şeritten gidiyorsa sonuç olarak sen hatalı çıkmazsın

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun. Tamam kontrolsüz kavşakta sağdan gelene yol verilir de, o vatandaşın o şeritte ne işi var. Siz daha sağı kontrol edecek hizaya gelmemişsiniz ki.Vatandaş direk önünüze gelmiş. Sizin haklı olmanız lazım. Tutanakta ki çizimde çok önemli tabi. Tekrar geçmiş olsun

gunesec

Özel Üye
Herkes direksiyona geçmemeli. Küfür edesi geliyor insanın.
Hocam hata karşı tarafta, o mal hem şeridinde değil, hem telefonla konuşuyor, hem sinyali yok,heö dönüş kurallarına uymuyor. Dıştan alması lazım virajı.
Hatanın tamamını o vatandaşa vermeleri lazım, yok değilse bu işin peşini bırakmayın. İki üç işgüzar yüzünden kusur yüzdesi size de yansımasın.

Aracınız
Civic FC5 2017
4. foto herşeyi anlatıyor kırmızılı arac sol serıte yakın gidiyor .yani suç var ayrıca telefon ile konusuyor trafıkde

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.Sigortacımın söylediği sağ tarafın geçiş üstünlüğü olduğu.Karşı taraf önüme insan çıktı yada hayvan çıktı diyebilirmiş.
Sadece sigorta olsa idi direk bana verirlermiş hatayı ama kasko video kaydı üzerinden işin üstüne gider dediler.Bekleyip göreceğiz.

Tampon onarılacak, bütün tırnakları sağlam.Herhangibir yamulma yok.(Fazla hasar kaydı yansımaması adına ben istedim.)
Tampon demiri-tampon alt ızgara-far yıkama robotları-ön panjur-plakalık ve klipsler değişecek. Kaput ucunda 10 cm kadar düzeltme yapılıp o kısım boyanacak.
Diğer Honda'mada pırıl pırıl biner özenirdim.Arabada ben buradayım derdi.Onada arkada vurmuşlardı.?
Bunuda titizlikle kullanıp özeniyordum bunada nazar değdi.?
Bununla geçmiş olsun. En kötü günümüz böyle olsun.Allah hiçbirimizin tekerine taş değdirmesin.
Kasko şart bunu birkez daha anladım.

Geri