Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FC5 2020
Iste o yuzden bu kadar para vermeye degmez diye dusunuyorum. Ustune bir paspas daha koyup bu goruntuyu kaybettikten sonra mantigi kalmiyor. Ayrica 500-600 tl cok para bir paspasa :)
Ben esas olarak arabanın tabanında yer alan halıları korumak istedim. Çünkü bir süre sonra ıslak ayakkabı, kar suyu, toz, kum, deniz kumu, çamur vs gibi şeyler o halı ile ister istemez temas ediyor ve arabanın tabanında koku yapması yanında bir de süpürge ile çekilemeyecek ve temizlenmeyecek kir oluşturuyor. Bende Dyson süpürge var, onunla bile eski arabamın halılarını tertemiz yapamazdım uğraşmama rağmen. İşte bu sebepten arabaya aldığım ilk parça bu paspas takımı oldu, halılarım kurtuldu :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Iste o yuzden bu kadar para vermeye degmez diye dusunuyorum. Ustune bir paspas daha koyup bu goruntuyu kaybettikten sonra mantigi kalmiyor. Ayrica 500-600 tl cok para bir paspasa :)

Selamlar
Ürünün başka markasını bende almıştım hatta buradan paylaşmıştım.Baktığımda aynı gibi görünüyor ama belki kalite farkı Vardır.Moral bozmak gibi olmasın ama ben 349 tlye almıştım.O zaman sahler 4d 200civarıydı biraz daha verip bunu almak daha mantıklı geldi.Dediğiniz gibi güzel bir ürün görüntüyü bozmamak için ben ekstra paspas kullanmadım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar
Ürünün başka markasını bende almıştım hatta buradan paylaşmıştım.Baktığımda aynı gibi görünüyor ama belki kalite farkı Vardır.Moral bozmak gibi olmasın ama ben 349 tlye almıştım.O zaman sahler 4d 200civarıydı biraz daha verip bunu almak daha mantıklı geldi.Dediğiniz gibi güzel bir ürün görüntüyü bozmamak için ben ekstra paspas kullanmadım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bunu görmüştüm ama siyah rengi yok .İthalatçıdan onu bekleyene kadar ötekini alıverdim. Bir miktar fark olabilir bende olan yumuşak imitasyon deri tarzı iç katmanları yumuşak bir ürün.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ben esas olarak arabanın tabanında yer alan halıları korumak istedim. Çünkü bir süre sonra ıslak ayakkabı, kar suyu, toz, kum, deniz kumu, çamur vs gibi şeyler o halı ile ister istemez temas ediyor ve arabanın tabanında koku yapması yanında bir de süpürge ile çekilemeyecek ve temizlenmeyecek kir oluşturuyor. Bende Dyson süpürge var, onunla bile eski arabamın halılarını tertemiz yapamazdım uğraşmama rağmen. İşte bu sebepten arabaya aldığım ilk parça bu paspas takımı oldu, halılarım kurtuldu :)
Bence uzun vadeli kullanıcıysanız çok mantıklı bir iş yapmışsınız :)
Bende paspas altındaki aracın kendi halısını temizliyorum ancak hiçbir şekilde tam temiz hissiyatı elde edemiyorum (y)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Paspas 580 liraya mal oldu. Şöyle birşey
Hayırlı olsun hocam. Aracınız elit bir görünüm kazanmış. Bende halı paspasları hiç sevmiyorum. Onların yerine sağlam kaliteli kauçuk paspas takımı alırım. Temizliği daha kolay oluyor. Her yiğidin yoğurt yiyiş tarzı var. Beklenti ve kullanım tarzı önemlidir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri