Civic Cafe

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@erenuzel41 @m2hamid

Karalık mod özelliği uygulamamızda var, uygulama ile ilgili şu bilgiyi vereyim son yaşadığımız tecrübe sonrası android uygulama değiştirilse de mevcut ios uygulamanın kalması için yöntem arıyorum, yani forum iki işletim sistemi içinde uygulamasız kalmayacak.

Karanlık mod özelliği mevcut temamız da var ancak extra ödeme yapmam gerekiyor, bunu bir değerlendireyim belki tema değiştiririz belkide bu özelliği satın alırız.
Bu arada bu özellik whatsapp a da geliyor, verdiğim linkteki site bir civictr iştirakidir arada diğer sitenin de reklamını burada yapayım :)

S

Silinen üye 20336

Guest
@erenuzel41 @m2hamid

Karalık mod özelliği uygulamamızda var, uygulama ile ilgili şu bilgiyi vereyim son yaşadığımız tecrübe sonrası android uygulama değiştirilse de mevcut ios uygulamanın kalması için yöntem arıyorum, yani forum iki işletim sistemi içinde uygulamasız kalmayacak.

Karanlık mod özelliği mevcut temamız da var ancak extra ödeme yapmam gerekiyor, bunu bir değerlendireyim belki tema değiştiririz belkide bu özelliği satın alırız.
Bu arada bu özellik whatsapp a da geliyor, verdiğim linkteki site bir civictr iştirakidir arada diğer sitenin de reklamını burada yapayım :)

NoFeaR Hocam;
https://www.teknoxl.com ‘u CivicTR kadar olmasa da takip ediyorum bir süredir...
Güncel teknoloji haberlerini okuyup bilgi sahibi oluyorum. Teşekkür ederim... ?? Gerçekten güzel bir site içerik olarak... ??

Karanlık modla ilgili naçizane görüşüm;
Karanlık moda alışmak kimileri için zaman alabilir yada mümkün olmayabilir... Velhasıl herkesin kullanmayı tercih edeceği yada keyifle kullanabileceği bir mod değil bence. ? Bu nedenle olacaksa seçenek olarak sunulmalı diye düşünüyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
NoFeaR Hocam;
https://www.teknoxl.com ‘u CivicTR kadar olmasa da takip ediyorum bir süredir...
Güncel teknoloji haberlerini okuyup bilgi sahibi oluyorum. Teşekkür ederim... ?? Gerçekten güzel bir site içerik olarak... ??

Karanlık modla ilgili naçizane görüşüm;
Karanlık moda alışmak kimileri için zaman alabilir yada mümkün olmayabilir... Velhasıl herkesin kullanmayı tercih edeceği yada keyifle kullanabileceği bir mod değil bence. ? Bu nedenle olacaksa seçenek olarak sunulmalı diye düşünüyorum.

Hocam dark mod bir butona tıklamayla değişiyor, sitenin default teması mevcut kalıyor isteyen butona tıklayarak karanlık kullanıyor, seçenekli ve kullanımı basit ;)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Uzun yıllar sonra bir dönem ekşisozluk-donanımhaber gibi platformlardaki halimi mükemmel yansıtan bir video buldum :ROFLMAO::LOL:
Görünce bana iyi kahkaha attırdı, umarım sizleri de güldürür :LOL::LOL::LOL:

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Uzun yıllar sonra bir dönem ekşisozluk-donanımhaber gibi platformlardaki halimi mükemmel yansıtan bir video buldum Görünce bana iyi kahkaha attırdı, umarım sizleri de güldürür

Hocam süpersin ya ben ilk kez izedim. Süper olmuş.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam süpersin ya ben ilk kez izedim. Süper olmuş.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Bende yeni gördüm, halen izledikçe gülüyorum, diğer marka araç sahiplerinin Honda sahipleri ile gereksiz sözlü çatışma durumunu çok iyi anlatan bir video :LOL::D

S

Silinen üye 20336

Guest
Uzun yıllar sonra bir dönem ekşisozluk-donanımhaber gibi platformlardaki halimi mükemmel yansıtan bir video buldum :ROFLMAO::LOL: Görünce bana iyi kahkaha attırdı, umarım sizleri de güldürür :LOL::LOL::LOL:

Eğlenceliymiş video hocam. ?

Epey de fantastik olmuş. Ne Mercedes bırakmış ne Lamborghini ne Ferrari ne Tesla... ☺️

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Uzun yıllar sonra bir dönem ekşisozluk-donanımhaber gibi platformlardaki halimi mükemmel yansıtan bir video buldum :ROFLMAO::LOL: Görünce bana iyi kahkaha attırdı, umarım sizleri de güldürür :LOL::LOL::LOL:

Sesli güldüm Ama gerçekten halimiz bu evet

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri