Civic Cafe

Aracınız
Honda CRV
Hocam güzel hoşta CivicTR formundaki herkezi Mazdacı yapacaksın ona göre.
Mazdaların Subapları çinko alışımlı olduğu için erime yapıyor. Problem olduğunda çelik takıp devam ediyorlar diye biliyorum. Honda'da erime yok. Sadece ayar erken bozuluyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.
Valla ben ıkısını de kullanıyom Honda MAzda HAftaya sıkıntı olmazsa CR-V ının satısını alıcam :) Pasta cıla boya koruma, Cam fılmı ön kapılar ve ön cama Llumar Ön kapılar Atr35 ön cama Air80 yapcam, Egzoz Hondanın çirkin orıjınal egzozu degıscek Akrapovıc takılcak hepsınının randevusunu aldım aracı nufumuza bı alalım da :D

Ekli dosyalar

• DSC05558.JPG
    DSC05558.JPG
    77.1 KB · Görüntüleme: 48
  • DSC05559.JPG
    DSC05559.JPG
    72.8 KB · Görüntüleme: 51
S

Silinen üye 20336

Guest
CR-V ler 160 hp 350 tork yazılımla 200 hp 450 torka kadar cıkıyor gerek mı sızce
☺️ Eğer şanzımanda stabilite sorunları ve vuruntular oluşmazsa güç arttıkça sürüş daha keyifli hale gelecektir... ??
Ancak zaten CRV dizel 1.6 hacimde HP ve Tork’da çok iddialı güç değerlerine sahip. Bana kalırsa zorlamaya gerek yok @ozgur-35 hocam. Tabiki CRV sizin olduğu için keyfinize kalmış... ☺️

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
CR-V ler 160 hp 350 tork yazılımla 200 hp 450 torka kadar cıkıyor gerek mı sızce
Önceki yorumlarınıza bakarak size bu hali yeterli olur.
Ama araç benim olsaydı yapardım. Sol şerit kapatır. Küçük spor araçlarla kedinin fare oynadığı gibi oynardım. Tarz meselesi işte.
Lakin güç demek daha dikkatli olmak demek. Kontrolsüz güç, güç değildir. Bu aracı herkeze kullandırmayın.

Aracınız
Honda CRV
@h.k_ahmet şarkılarımız hazır bile :D

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@h.k_ahmet şarkılarımız hazır bile :D

Bu müziklere takılırsak fazla ceza yeriz. Sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz gibi olmuş. ?

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
@h.k_ahmet @NoFeaR @RS23 @m2hamid
Hocalarım sizi bilerek etiketledim belki aranızdan yönlendirecek olan vardır.
İstanbul İkitelli'ye yakın güzel bir kaportacı tanıdığı olan var mı? Benim arabaya önden ve arkadan otopark halinde sürtmüşler. Tamponlar da typr olduğundan orijinal değil. Bu nedenle tırnakları çıkmış hatta geri de zorladım oturmuyor. Böyle ince detaylara da ustalar pek bakmıyor. Önereceğiniz birisi varsa haftasonu cumartesi günü bi gitmeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İstanbul İkitelli'ye yakın güzel bir kaportacı tanıdığı olan var mı? Benim arabaya önden ve arkadan otopark halinde sürtmüşler. Tamponlar da typr olduğundan orijinal değil. Bu nedenle tırnakları çıkmış hatta geri de zorladım oturmuyor. Böyle ince detaylara da ustalar pek bakmıyor. Önereceğiniz birisi varsa haftasonu cumartesi günü bi gitmeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim.
Geçmiş olsun. Forumda İstanbul'da oturan arkadaşlar size daha iyi yardımcı olur diye düşünüyorum.

S

Silinen üye 20336

Guest
Geçmiş olsun.
Benim İstanbul’da önerebileceğim bir kaportacı yok maalesef hocam.

@w0lkan hocamın bilgisi veya bir fikri olabilir diye düşünüyorum. İstanbul’da yaşayan forumdaşlardan mesajınızı görenler de yardımcı olurlar muhtemelen.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@j c K Hocam geçmiş olsun maalesef İstanbul'da bağlantım yok.

Son düzenleme:
Geri