Civic FB7 Civic FB7 Buji Tavsiye Konusu - Sahte NGK bujilere dikkat!

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FB7 2013
Aklıma takıldı yeni taktırdığım bujileri söktürüp baktırdım. Videoya çektirdim. Sizce sahte mi? İnceleyebilir misiniz?
Bugün NGK'nın sitesinde yazan yerlere gittim. Çoğu satmıyoruz dedi. NGK dan birine sormak istiyorum kimseye ulaşamıyorum, kore üretimi var mı diye. Hala çözemedim sahte mi değil mi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bugün NGK'nın sitesinde yazan yerlere gittim. Çoğu satmıyoruz dedi. NGK dan birine sormak istiyorum kimseye ulaşamıyorum, kore üretimi var mı diye. Hala çözemedim sahte mi değil mi.
Muhtemelen orjinal parçanın fiyatı kur nedeniyle iyice yükseldiği ve piyasa sahte parça kaynadığı için satış düşüklüğünden getirtmiyorlardır.
Parçanın pahalı olduğunu bilerek serviste almamızın temel nedeni de bu maalesef.

Aracınız
Civic FB7 2013
Muhtemelen orjinal parçanın fiyatı kur nedeniyle iyice yükseldiği ve piyasa sahte parça kaynadığı için satış düşüklüğünden getirtmiyorlardır.
Parçanın pahalı olduğunu bilerek serviste almamızın temel nedeni de bu maalesef.
Parçanın fiyatını pek düşünmüyorum şu elimdekilerin sahte mi değil mi çözebilsem götürüp geri verip servisten alacağım fakat hiç kimse yardımcı olmadı. NGK ye ulaşmak zaten imkansız.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Parçanın fiyatını pek düşünmüyorum şu elimdekilerin sahte mi değil mi çözebilsem götürüp geri verip servisten alacağım fakat hiç kimse yardımcı olmadı. NGK ye ulaşmak zaten imkansız.
Fiyat onemli değilse iade edip yetkili servisten alın direkt ?

Geri