Civic FC5 Civic FC5 için en iyi otogaz

Aracınız
Civic FC5 2019
Yaklasik 4 senedir sadece shell kullaniyorum hem mazotunu hem benzinini hem lpg sini. Hic bir sıkıntım olmadı. Bazen ara sira Kırıkkale'ye gidince ucuz lpg oluyo simdi . Ordan fuulleyip geliyorum. Shell kartta puan da biriktiriyorum. Zevkli oluyo. Gecen gun 30 tl lik yakit aldım bedavadan

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Shell tavsiye ederim. 7 yıl lpg li araç kullandım. İstisnalar hariç hep shell kullandım.

2009 FD6
2015 FB7
2018 FC5

Aracınız
Civic FC5 2019
Benim eski arabam kotu gaz alinca gitmezdi cok nazliydi.
Ne zaman opetten alsam gitmez oluyordu, ozellikle bazi ucuz satan opetlerden alinca hep 1 asagi viteste gidiyordum.

Onun disinda nereden alirsam alayim cok fark etmedi.
En ucuz nereyse oradan aliyorum.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar benim araç 11- 12 litre gösteriyor neden bu kadar yüksek . HEMDE ecoda kullanıyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Lpg de iken econ mod açıksa fazla göstermesi normal sanırım. Kış aylarında ve fazla dur kalk olan yerlerde kullanmakta fazla olmasında bir etken. Ben econ modu kapattığımda 1-2 litre arasında daha az göstermeye başladı. Özellikle 10000 km den sonra daha da farketti bu durum.

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lpg de iken econ mod açıksa fazla göstermesi normal sanırım. Kış aylarında ve fazla dur kalk olan yerlerde kullanmakta fazla olmasında bir etken. Ben econ modu kapattığımda 1-2 litre arasında daha az göstermeye başladı. Özellikle 10000 km den sonra daha da farketti bu durum.

SM-A505F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bir videoda econ modu 30 km haz kadar olan yerlerde kullanıldığında etki yapar demişti. Şehir dışında gerek olmadığı bilgisini vermişlerdi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri