Civic FD6 Civic FD6 Otomatik şanzıman yağı ve fitresi

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
150 bindeyim bende değiştirmeyi düşünüyorum. Önereceğiniz marka varmıdır şanzıman yağı için? Aracım 2011 elegance otomatik.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@no_Antijen Eğer değişimi yapacak ustanız var ise bu satıcı Amerika-Kanada tarafından ufak tefek Honda parçalarını ithal ediyor, bende buradan yağı alıp geçen yılın Mayıs ayında değiştirtmiştim, bir sorunla şu aşamada karşılaşmadım. n11de kuponlarla daha da indirimli alabilirsiniz (y)

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
@no_Antijen Eğer değişimi yapacak ustanız var ise bu satıcı Amerika-Kanada tarafından ufak tefek Honda parçalarını ithal ediyor, bende buradan yağı alıp geçen yılın Mayıs ayında değiştirtmiştim, bir sorunla şu aşamada karşılaşmadım. n11de kuponlarla daha da indirimli alabilirsiniz (y)
Zaten bu fiyatlardan aşağı bulmak zor değerlendireyim bunu bakalım teşekkür ederim

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Şanzıman filtresini de değiştirmeme gerek varmı acaba? Aracım 155 binde ne zaman değişti bilmiyorum ben 3.sahibiyim aracın

Aracınız
Civic FD6 2007
Şanzıman filtresini de değiştirmeme gerek varmı acaba? Aracım 155 binde ne zaman değişti bilmiyorum ben 3.sahibiyim aracın
Ne yaptınız acaba bizde değiştireceğiz inşallah sonradan sorun olur mu diye korkuyorum Allah rızası için Bilgi lütfen filtrede aldık yağda acaba yapabilirler mi onuda düşünüyorum

Aracınız
Civic FD6 2010
Bende fd6 var yeni aldim ilk hondam. Bakimlarini nerede yaparim nasil olur hic bilgim yoktu. Gecmisini biliyodum ama yinede risske girmemek icin serviste degistim. Kampanya vardi sanzuman yagi ve filtresi 650 tl civarinda halloldu. Nerede nasil yaptiracagini bilmeyenler icin servis en iyisi bence

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Daha öncede dediğim gibi uzun vadeli düşünüyorsanız bence değiştirin içiniz rahat olsun, şanzıman pek riske atılacak bir parça değil.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Bende fd6 var yeni aldim ilk hondam. Bakimlarini nerede yaparim nasil olur hic bilgim yoktu. Gecmisini biliyodum ama yinede risske girmemek icin serviste degistim. Kampanya vardi sanzuman yagi ve filtresi 650 tl civarinda halloldu. Nerede nasil yaptiracagini bilmeyenler icin servis en iyisi bence

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hangi serviste yaptırdınız hocam?

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Ne yaptınız acaba bizde değiştireceğiz inşallah sonradan sorun olur mu diye korkuyorum Allah rızası için Bilgi lütfen filtrede aldık yağda acaba yapabilirler mi onuda düşünüyorum
Filtre ve yağ varsa herhangibir özel serviste yaptırabilirsiniz. Kaça aldınız yap ve filtreyi?

Geri