Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benimkinin yanında gelen çalışmamıştı. Benzin olan depoyu boş göstermişti. çıkarttık. Prins başka bir modül yollayacak bekliyorum bende. İnşallah çözülmüştür problem.
Calismasi icin bir direnc baglamak gerekiyormus benimkinin gecikmeside bu direnci bulmalari yuzunden oldu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191006_000706.jpg
    Screenshot_20191006_000706.jpg
    60.6 KB · Görüntüleme: 119
Arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun güzel bir gelişme ama. Bana modülden bahsedilmedi ben benzin ibaresi düşmesin diye bir modül var dedim bana brc marka lpg kitinin modülü var dediler prins markaya da uymuyor denildi. Oysaki şimdi siz prins kitinin içinden çıkması gereken bir modülden bahsediyorsunuz anlamış değilim.

Ayni sistemi taktiran baska bir arkadasla sohbet ettim suan 29 kr yakiyor ve cok memnun oldugunu soyledi 9000 km dir sorun yokmus tek kotu yani benzin ibresi dusuyor diyor benzin olsada depoda.
Bu durum fb7 lerde de vardı. Benzin deposuna yakıt müşürü taktırdım İstanbul Honda Mutluhanda sorun kısmen çözüldü. Yine düşüyor ancak araç kontağını kapatıp tekrar bindiğinizde kontağı açınca gerçek yakıt miktarını gösteriyor.

Arkadaşlar öncelikle hayırlı olsun güzel bir gelişme ama. Bana modülden bahsedilmedi ben benzin ibaresi düşmesin diye bir modül var dedim bana brc marka lpg kitinin modülü var dediler prins markaya da uymuyor denildi. Oysaki şimdi siz prins kitinin içinden çıkması gereken bir modülden bahsediyorsunuz anlamış değilim.

Aynen oyle hocam peki size neden boyle soylediler yaklasik yarim saat bir isciligi var bu yuzden mi acaba? Yok olmuyo derseler ay otogazda montaj yapilmis tekefonla nasil oldugunu sorsun ogrensinler. Ayrica beceremezlerse beykente gidin bu bayide taktirin hatta ben olsam prins genel merkeze sikayet ederdim urunu eksik montajladiklari icin.

Bu durum fb7 lerde de vardı. Benzin deposuna yakıt müşürü taktırdım İstanbul Honda Mutluhanda sorun kısmen çözüldü. Yine düşüyor ancak araç kontağını kapatıp tekrar bindiğinizde kontağı açınca gerçek yakıt miktarını gösteriyor.
Merhaba galiba buda ayni sekilde calisacakmis. Olsun bunada sukur molalarda gercek yerine gelecek tekrar en kotu hali ile.

Merhaba,

Benim aracıma bugün direksiyon altına takılan BRC mödülü dedikleri bir modül takıldı. Benzin depom halihazırda ful olduğu için (benzin deposu tam doluyken hemen düşmüyor gösterge ama menzil düşüyor) depo göstergesinden emin değilim ama menzili sıfırlıyor her marşta. Oldu gibi geldi bana.

Aracınız
Ben 1 yıl kadar önce silverline taktırmıştım ve modül türü hiçbişe yok yarım depo üstü tutuyorum hep. O zaman sorduğumda modül tam randımanlı olmuyor geri söktüklerimiz oldu sen yarım depo üstü tut geri toparlıyor demişlerdi.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba,

Benim aracıma bugün direksiyon altına takılan BRC mödülü dedikleri bir modül takıldı. Benzin depom halihazırda ful olduğu için (benzin deposu tam doluyken hemen düşmüyor gösterge ama menzil düşüyor) depo göstergesinden emin değilim ama menzili sıfırlıyor her marşta. Oldu gibi geldi bana.
Benimkide ayni sekilde kullanirken menzil dusuyor ama diger marsta menzin yine eski haline geliyor.. anlamadigim sey yaklasik 400 km oldu depo ve menzil hep ayni civarda bu arac hicmi benzin yakmadi korkmaya basladim benzin yokken var gostermesinde :))

Benimkide ayni sekilde kullanirken menzil dusuyor ama diger marsta menzin yine eski haline geliyor.. anlamadigim sey yaklasik 400 km oldu depo ve menzil hep ayni civarda bu arac hicmi benzin yakmadi korkmaya basladim benzin yokken var gostermesinde :))
Aynı şüphe bendede var. 400 km de ibreyi düşürecek kadar benzin yakmaz bence.

Ben 1 yıl kadar önce silverline taktırmıştım ve modül türü hiçbişe yok yarım depo üstü tutuyorum hep. O zaman sorduğumda modül tam randımanlı olmuyor geri söktüklerimiz oldu sen yarım depo üstü tut geri toparlıyor demişlerdi.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Buda işe yaramazsa öyle yapacağız mecbur.

Geri