Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben vizeden önce Mayıs ayı gibi konya da araştırmıştım .3- 4 yere baktım 1.5 turboya montaj yapmadık ama yaparız demişlerdi. Ademler otogaz baya kafama yatmıştı ama sonra vazgeçtim. 7,43 benzin 3.40 LPG halen ikilem içerisindeyim.

GM 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende prinsin sayfasında yazan 2 yetkili servisi aradim 2side montaj yapmamislar. Forumda bir arkadas istanbulda ay otogaza yaptirmis memnunmus uzun zamandir kullaniyor En uygun fiyatida orasi verdi. Asagi yukari 25-27 kurus gibi fark oluyor kmde. Montaj 5 6 bin olsa hic dusunmem 9500 olunca biraz dusunduruyor heleki bu donemde.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2017
Evet haklısın rs fk7 çok yakmıyor.bende de 7.9 şu anda 56 bin km nin ortalaması. Bendeki araç fk7. Çok sakin sürülmüyor bu makine. Ancak 7.43 e 3.40 lık oranlama ???? Ve yazın tatilde bindigim prinsli rs ( yaklaşık 35 40 km yoğun gazlamali üst limitler) bariz şekilde benzinden daha iyi gidiyordu.

GM 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende araştırma yaparken 5600 TL idi karar verene kadar 7500 oldu taktirdim şimdi 9500 yani her geçen gün hem kit fiyatı hem tüketilen vergi (benzin) arttığı için zarar. Hiç düşünmeden taktirin keyfini sürün. Bu rakamlara bu keyif zaten satmak aklınızdan bile geçmeyecek ve kısa sürede amorti edeceksiniz..

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende araştırma yaparken 5600 TL idi karar verene kadar 7500 oldu taktirdim şimdi 9500 yani her geçen gün hem kit fiyatı hem tüketilen vergi (benzin) arttığı için zarar. Hiç düşünmeden taktirin keyfini sürün. Bu rakamlara bu keyif zaten satmak aklınızdan bile geçmeyecek ve kısa sürede amorti edeceksiniz..
Ay otogazdan bizler icin indirim alamazmisiniz ugurbey

Geri