Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Hb aracta depo yaninda kalan boskuklari nasil halledecegiz ? Sert bir kopukden ustu acik bir kutu gibi birsey yapsak ustunede mdf kestirsek ve en uste bagaj havuzu koysak mantikli olur mu? Yada daha iyi bir cozumu olan?

Ben yaptırdım hafta sonu video çekip paylaşacağım acele etme biraz uğraştırdı bizi ama çok orijinal durdu. Bilgin olsun. LPG den sonra bagaj küçülüyor ama yapacak birşey yok böyle idare edeceğiz
Hb aracta depo yaninda kalan boskuklari nasil halledecegiz ? Sert bir kopukden ustu acik bir kutu gibi birsey yapsak ustunede mdf kestirsek ve en uste bagaj havuzu koysak mantikli olur mu? Yada daha iyi bir cozumu olan?

Ben İstanbul Candan Mühendislik ten 5800 TL fiyat aldım, sonra aracın civic rs olduğunu söyleyince VSI2 dı modeli uyumlu olduğunu ve fiyatının değişeceğini söyledi 8500 TL gittim taktırdım. Çokta menmunum tavsiye ederim.
Prins için 6000 TL fiyat aldım.
Prins 4 Silindir Turbo VSI2 Kit
Ürün doğru mu? Fiyat nasıl?

Ben modülü değiştirmeyeceğim sadece lpg düğmesini kesip orijinal LPG li cıkışlı civic lerin lpg (düğme) kitini alıp montajını yapacağım.
Onu bende düşündüm. Brc Honda modülü diyorlar. Ama prinsin depo şamandıradaki sensörle Brc nin modülü uyumlu olmayabilir diye söylendi bana. Psa modülü deniyeceğiz bizde.

gunesec

Özel Üye
Ankara mocan 7000 küsür demişti. İşçilikleri, kurulumu, ayarı muazzam. 4 yıl önce scenic 2 ye brc taktırmıştım. Bir defa bile ayara gitmedim.

Ben yaptırdım hafta sonu video çekip paylaşacağım acele etme biraz uğraştırdı bizi ama çok orijinal durdu. Bilgin olsun. LPG den sonra bagaj küçülüyor ama yapacak birşey yok böyle idare edeceğiz

Hocam benim arac montajda bugun kismetse teslim alacagim. Bagajin videosunu sabirsizlikla bekliyorum. Nerede yaptirdiniz ayrica. Benimde isim dusecek gibi.

Arkadaslar bende dun vsi2 di prins ile araniza katildim. Bagajin son hali bu ancak sag ve sol tarafta bagaj havuzunun altinda bosluklar var bunlari sert kopuk ile doldurmam lazim. İlk dolum 34 litre aldi. 38 falan almazsa benim icin uzun yolda eziyet olur. Bakalim 2. Dolumu bekleyecegim.

IMG_20190927_093751.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaslar bende dun vsi2 di prins ile araniza katildim. Bagajin son hali bu ancak sag ve sol tarafta bagaj havuzunun altinda bosluklar var bunlari sert kopuk ile doldurmam lazim. İlk dolum 34 litre aldi. 38 falan almazsa benim icin uzun yolda eziyet olur. Bakalim 2. Dolumu bekleyecegim.
Montajı ne kadara yaptırdınız ?

Geri