CVT Şanzıman - ANA KONU

Fc5 kasa civic lerdeki cvt otomatik şanzıman ile ilgili problem yaşayan varmi sormak istedim. Devir saati dalgalanması, D den R ye geçişte sarsıntı yada direksiyonda kayma sağa veya sola çekme gibi

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1.5 t kullanıcıları korkacak bir durum yok. Öyle olsaydı bu sanziman 2 tonluk crv de ilk rampa da kopardı zaten. Serviste tanıdık bir abime sordum bir rs koparmış ama oda yazılım li imiş 240 hp ye vs çıkarıyorlar pedal chip ile gaza dokunur dokunmaz pedal commander dip gaz yapıyor her hareketleri dip gaz. Kim bilir bu sekilde dahi ne kadar kullandılar. Bir müşterim geldi aynen böyleydi cvt sorun çıkarmıyor mu dedim kaç senedir böyle kullanıyorum dedi. Bu şekilde senelerce dayanıyor ise 1.5 t cvt bayağı sağlammış dedim :) araba gaz pedalına değer değmez cildiriyordu resmen.
Bas bas sonra bas bas paraları Leyla'ya olmasın hocam yazılım artırmadan kopan da mevcut . Ama 125 lerde nedense daha fazla

Honda kendıne gel Honda koparma bizi

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bas bas sonra bas bas paraları Leyla'ya olmasın hocam yazılım artırmadan kopan da mevcut . Ama 125 lerde nedense daha fazla

Honda kendıne gel Honda koparma bizi

Hocam
KOPTU KAYIŞ
VIZ GELİR TIRIS GİDER Artık ?
bakım zamanı kurallarına uyarak ve park ederken dikkatli kullanmak gerekiyor kanatimce Haziran Temmuz satılık exe eco var bilgine
Şaka bir yana satılan araç adedine göre ortalamaya ve hatalara bakmak gerekiyor birazda VAG grubundaki DSG gibi değil adamlar sanayileri ihya etti ticaret hareketli sayelerinde birde bu açıdan bakalım

Hürmetler

Hocam
KOPTU KAYIŞ
VIZ GELİR TIRIS GİDER Artık
bakım zamanı kurallarına uyarak ve park ederken dikkatli kullanmak gerekiyor kanatimce Haziran Temmuz satılık exe eco var bilgine
Şaka bir yana satılan araç adedine göre ortalamaya ve hatalara bakmak gerekiyor birazda VAG grubundaki DSG gibi değil adamlar sanayileri ihya etti ticaret hareketli sayelerinde birde bu açıdan bakalım

Hürmetler
Haziran da aracı mı satıon

Beyler Internette dolasırken Boyle bir video buldum . Şanzıman yağı değişim i mutlaka servısde yaptırın fiyatı ne olursa olsun ve geçirmeyin bu değişimi. Arkadaş 40 binde değiştirdiğini söylemiş..

Ben dahil birçok insanı Hondacı yapan unsurlardan en önemli sorunsuz otomatik şanzımanı idi. Anlaşılan o ki FC5 ile Honda bu namını kaybedecek.

1-2 litre fazla yaksaydı da hiç şu CVT belasına bulaşmasaydı. Umarım bundan sonraki kasalarda en azından seçenek olarak tam otomatik de yer bulur.

CVT' nin bela olduğu kanısına nasıl vardınız. ?
Ben dahil birçok insanı Hondacı yapan unsurlardan en önemli sorunsuz otomatik şanzımanı idi. Anlaşılan o ki FC5 ile Honda bu namını kaybedecek.

1-2 litre fazla yaksaydı da hiç şu CVT belasına bulaşmasaydı. Umarım bundan sonraki kasalarda en azından seçenek olarak tam otomatik de yer bulur.

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri