Civic FC5 Değer Kaybı Hakkında Bilgilendirme

Aracınız
Civic FD6 2010
Çok teşekkür ederim. Benim araca da arkadan çarptılar. Kaskodan orjinal parça ile özel serviste yaptırdım. Neredeyse yarı yarıya tuttu. Bagaj kapağı ve arka stoplar degisti. Alabilecegim kadar alicam artik. Ama bilgilendirmeniz için çok saolun. En kısa sürede başvurumu yapıp alicam parayı.

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Çok teşekkür ederim. Benim araca da arkadan çarptılar. Kaskodan orjinal parça ile özel serviste yaptırdım. Neredeyse yarı yarıya tuttu. Bagaj kapağı ve arka stoplar degisti. Alabilecegim kadar alicam artik. Ama bilgilendirmeniz için çok saolun. En kısa sürede başvurumu yapıp alicam parayı.

Geçmiş olsun tekrardan, benim de aynı tampon sol stop ve bagaj değişti ama yetkili servise yaptırdığım için fiyat yüksek çıktı maalesef. Peşini bırakmayın hakkınızı alın

Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar değer kaybıyla alakalı karsitarafin sigortasiyla iletişime geçtim ve orjinal parça ile değişim yapıldığından değer kaybı hesaplanmıştır deniliyor. Yardımcı olabilir misiniz.Screenshot_2021-12-06-10-53-25-12_cf3cf72bd8e53b0db7ddb0a6f2208af9.jpg

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Bende aracın iki jantı orjinali ile değişti kapılara pasta cila yapıldı serviste. Karşı tarafın sigorta firması değer kaybını reddetti. Sigorta tahkim komisyonuna başvurup değer kaybını aldım. Hakkınızı arayın

Aracınız
Civic FD6 2010
Bende aracın iki jantı orjinali ile değişti kapılara pasta cila yapıldı serviste. Karşı tarafın sigorta firması değer kaybını reddetti. Sigorta tahkim komisyonuna başvurup değer kaybını aldım. Hakkınızı arayın
O zaman tahkim komisyonuna başvuru yapayım. Biraz araştırdım. Bir miktar para yatırmanız gerekiyormuş başvuru için. Çok teşekkür ederim.

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar değer kaybıyla alakalı karsitarafin sigortasiyla iletişime geçtim ve orjinal parça ile değişim yapıldığından değer kaybı hesaplanmıştır deniliyor. Yardımcı olabilir misiniz.Ekli dosyayı görüntüle 267288

Hocam Sigorta’nın bu cevabı sizin başvurunuzu reddetmiş demek. Siz bu mesajın görüntüsünü çıktı alın, sigorta tahkim komisyonunun sitesinden başvuru formunu indirip doldurup, komisyona başvurun. Başvururken olay yeri fotoğrafları kaza tutanağı vs ekleyebilirsiniz(sizin haklı olduğunuzu gösteren her şey) başvurunun miktara göre harcı var bilginize. Tahkim en geç 6 ay içinde olumlu/olumsuz başvurunuzu sonuçlandırır, tahkim kararları kesin olur hocam aklınızda bulunsun.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bu iş bu kadar uzun sürüyormu?Ben aradım,değer kaybı dosyayı hazırladılar ve 2 hafta içinde para hesabıma gelmişti.

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
O zaman tahkim komisyonuna başvuru yapayım. Biraz araştırdım. Bir miktar para yatırmanız gerekiyormuş başvuru için. Çok teşekkür ederim.

Önce 300 küsür başvuru ücreti başvurunun kabulü üzerine 200 küsür de hakem ücreti var. Haklı çıkarsanız bunlarda geri ödeniyor. Tanıdığınız bir sigortacı varsa yaklaşık değer kaybınızı öğrenin çünkü başvuruda o rakamı talep ediyorsunuz

Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar bilgi için teşekkür ederim. Aradım tahkim komisyonunu. Evraklarla başvuru yapın fiyat konusunda da belli olmadığına dair belirtebilirsin dediler komisyondan çıkacak miktara göre ödeme yapabilirsin dedi. Şimdi evraklarımi hazirlicam. Başvurumu yapacağım. Gelişmelerle alakalı sizlere bilgi aktarımı yaparım.

tgybtmn

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Bu iş bu kadar uzun sürüyormu?Ben aradım,değer kaybı dosyayı hazırladılar ve 2 hafta içinde para hesabıma gelmişti.
Sigorta şirketine göre değişiyor hocam. Eğer karşısının sigortası iyi ise hemen tazmin eder ama bazıları da işi yokuşa sürüyor

Geri