Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Ugr60

0
Dizel kullanıcı dostlarım klima soğutma sorunu yaşayıp serviste klima radyatörü nü garantiden değişen oldu mu ? Ben 2 hafta önce Ankara'ya giderken arka park sensörü arızası için Çorum servisine başvurdum garantiden parça sipariş ettiler 2 hafta sonra dönüşte sensörü taktırdım ama klima ile ilgili şikayetimi belirttim bukez soğutması çok zayıftı . Servis garantiden ücretsiz gaz bastı ama klima radyatörü için garantiden işlem açacaklarını radyatör ün değişmesi gerektiğini söylediler . Böyle bir işlem yapan oldumu bu işlem sonrası soğutma sorunu çözüldü mü?

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Dizel kullanıcı dostlarım klima soğutma sorunu yaşayıp serviste klima radyatörü nü garantiden değişen oldu mu ? Ben 2 hafta önce Ankara'ya giderken arka park sensörü arızası için Çorum servisine başvurdum garantiden parça sipariş ettiler 2 hafta sonra dönüşte sensörü taktırdım ama klima ile ilgili şikayetimi belirttim bukez soğutması çok zayıftı . Servis garantiden ücretsiz gaz bastı ama klima radyatörü için garantiden işlem açacaklarını radyatör ün değişmesi gerektiğini söylediler . Böyle bir işlem yapan oldumu bu işlem sonrası soğutma sorunu çözüldü mü?

Forumda paylaşıldı çok kez bakın sürekli devistigine dair garantin bitmeden değiştir 9 bin lira parça soylemedi deme

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
hakan arer
Aracınız
Civic FC5 2018

Ugr60

0
Arkadaşlar cumrtesi günü tokattan Ankara'ya gittim Ankara'da kırmızı da beklerken start stopa girdi bu esnada ekranda yağ uyarısı aldım tekrar çalıştı söndü ondan sonra tekrar yapmadı. Yağ bakımı yetkilide yeni yapıldı daha 2000 km anca oldu bakıma gireli. Önemli birşey midir servise gitmek gerekir mi böyle bir hata ile karşılaşan oldu mu daha önce ?

Arkadaşlar cumrtesi günü tokattan Ankara'ya gittim Ankara'da kırmızı da beklerken start stopa girdi bu esnada ekranda yağ uyarısı aldım tekrar çalıştı söndü ondan sonra tekrar yapmadı. Yağ bakımı yetkilide yeni yapıldı daha 2000 km anca oldu bakıma gireli. Önemli birşey midir servise gitmek gerekir mi böyle bir hata ile karşılaşan oldu mu daha önce ?

Serviste yağ bakımı resetlenmemis olabilir yağ musiri bozuk olabilir ya da yağ yakıyor olabilir tqbi bu üçüncü secenek en kotusu

Ugr60

0
Serviste yağ bakımı resetlenmemis olabilir yağ musiri bozuk olabilir ya da yağ yakıyor olabilir tqbi bu üçüncü secenek en kotusu
Yağ yakacağını sanmıyorum hocam henüz 60000 km de . Yağı kontrol ettim azalma yok. Başka bir sorun oluşmuş olabilir belki kısa bir süreliğine ondan sonra birdaha yapmadı çünkü. Şimdilik takip ediyorum bakalım ne olacak

Aracınız
Civic FC5 2018

geçen hafta banada oldu. Alanya-Ankara yolunda rakım 0 da 1850 ye çıkınca basınç değişikliğinden, birde yüksek devir kullandım.Sebebi bu olduğunu düşünüyorum.Aracı stop edip biraz bekleyip çalıştırdım söndü,birdahada yanmadı.
Böyle bölünmemiş yollarda iyiki dizel almışım diyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar bakım parçalarını alıp dışardan bakım yaptıranlar varsa;
2018 dizel için bakım için yağ filtre grubunu nerden alabilirim,
garanti olayını bitirmeyi düşünüyorum (zaten 3sene doldu diğer 3 mekaniği ilgilendirmiyor olarak biliyorum)
orjinal veya orjinale yakın düşünüyorum.
ankaradayım elden veya internetten alıp mumnun olan varmı?

Ugr60

0
arkadaşlar bakım parçalarını alıp dışardan bakım yaptıranlar varsa;
2018 dizel için bakım için yağ filtre grubunu nerden alabilirim,
garanti olayını bitirmeyi düşünüyorum (zaten 3sene doldu diğer 3 mekaniği ilgilendirmiyor olarak biliyorum)
orjinal veya orjinale yakın düşünüyorum.
ankaradayım elden veya internetten alıp mumnun olan varmı?
İlk 3 sene aracın kozmik durumu içindeki solma ,yıpranma , deformasyon vb.. gibi durumlar garantide iken bu garanti 3 yıl sonunda bitip mekanik Garanti ise 6 yıl boyunca devam ediyor olması lazım. Yani şanzıman sorunu yada motor sorunu garanti kapsamında hala. Ama maliyetler çok yüksek servise bukadar para vermeye gerek yok derseniz hakkınız var.

Aracınız
Civic FC5 2018
piyasada filtre çeşitliliği çok çok az bu arabanın dısardakı ustalar nerden buluyorda yapıyor bakımları hiç bilemiyorum...

Geri