Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Arkadaslar
Honda civic
Fc5 dizel otomatik 9 ileri
Modeli
Yakit nasil sehir ici sehirler arasi
Birde partikul filtresi doluyormu pahalimi
10000 tl diyen var

Honda civic
Fc5 dizel otomatik 9 ileri
Modeli
Yakit nasil sehir ici sehirler arasi
Birde partikul filtresi doluyormu pahalimi
10000 tl diyen var
ilk sahibiyim 35000 km yaptım 20000 i şehir içi. dpf ile ilgili sorun /uyarı vs yasamadım.(arada uzun yol yapmamla ilgili yada sadece shell kullanmamın etkisi olabilir)
istanbuldan muğlaya 4.7 litre ile az dikkat ederek ulaştım.ş.içi dikkat etmeden 6.5 lt dikkat ederek 5.9lt

Son düzenleme:
ilk sahibiyim 35000 km yaptım 20000 i şehir içi. dpf ile ilgili sorun /uyarı vs yasamadım.(arada uzun yol yapmamla ilgili yada sadece shell kullanmamın etkisi olabilir)
istanbuldan muğlaya 4.7 litre ile az dikkat ederek ulaştım.ş.içi dikkat etmeden 6.5 lt dikkat ederek 5.9lt
Cok tesekkurler

istanbulda ş.içi 6.5-7 lt yakıyor.Uzun yolda 5 lt diyebilirim.Bir önceki aracım 308 1.6 blue hdi idi,bir kere kilo olarak daha hafif olmasına rağmen istanbul içinde civicle aynı yakıyordu.Partikül filtresi ile ilgili bir şikayet yaşamadım.

910177905 arkadaşlar ilan nolu aracımı ev almak için satıyorum. Çok temiz ve titiz kullandım. En son 235 e bırakacam. Satılık süresi almak istediğim ev satılmadığı sürece geçerli satılırsa satmayacam. Çevrenizde temiz araç arayan varsa bilginiz olsun.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..
aracı sattınız mı?

Ben hep uzun yol kıllanıyorum. 4.7 sakin kullanırsam ancak basarsam 5.3 leri görüyorum sürekli klima açıkken

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

24377532c6228993d928dc11f44316f4.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri