Civic FB7 FB7 için Motor Yağı Ana Konu

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
servis formunda 0/20 den 10/40 a kadar tüm aralıklar kullanılabilir deniliyor. FB7 Avrupa pazarı (TR dahil) için Fabrika dolum yağı 0/20. Arabana 0/20 kullanman daha iyidir ama aracın LPG li ise ve illaki 5/30 alacaksan yarı fiyatına bu ürünü tavsiye ederim. Ben daha önce kullandım, son derece güzel bir yağ. Şimdi LPG li CRV 2ç0 için 0/40 a geçtim.
5/30 LPG Motor Yağı

Aracınız
Arkadaslar dun ustamla konusuyordum bu yag konusunu tedarikcisi kendisine stok yapmasi konusunda uyarmis doviz fiyatlariyla ilgili ciddi yukselisler ve ham madde de sikinti varmis sanirim bilginiz olsun. Ayni sey sunger uretimi konusunda da varmis. Internette bakiyorum hep 1 yillik yaglar var neredeyse bu da bana bir isaretmis gibi geliyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaslar dun ustamla konusuyordum bu yag konusunu tedarikcisi kendisine stok yapmasi konusunda uyarmis doviz fiyatlariyla ilgili ciddi yukselisler ve ham madde de sikinti varmis sanirim bilginiz olsun. Ayni sey sunger uretimi konusunda da varmis. Internette bakiyorum hep 1 yillik yaglar var neredeyse bu da bana bir isaretmis gibi geliyor.

Baz yağlar kara borsada. Bulunmuyor şu an

Aracınız

Bakıma da az kalmıştı, yazınızı görünce dün akşam sipariş verdim. KDV ile 360₺ tuttu. Screenshot_2021-04-02-23-51-41-952_com.android.chrome.jpeg

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Daha iyi yağlar neler?

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Motul, mobil 1, Shell ve Eneos un belli başlı bize uygun yağları... Bakım zamanınız geldiğinde tekrar danışabilirsiniz. Genel olarak mobil 1 - Shell- motul- eneos 0w20 yağları, 0w30 yağları ve 5w30 yağları...

Aracınız
merhaba arkadaşlar, aracımda daha önce 0w20 kullanıldı, sonra ki değişimde otopratik e gittim, mobilin 5w30 yağını kullandı, bu seneki değişimde yağı ben alıp götürmek istiyorum, aracımı yüksek devirde kullanmam, sakin ve genelde sadece hafta sonları kısa mesafelerde ve lpg de kullanırım , bu arada adana gibi sıcak bi yerde yaşıyorum, 2015 model 25bin km de fb7 lpg otomatik vites bir araç için hangi yağ ve marka mantıklı olur ?ayrıca orjinal man filtreleri internette hangi site ve satıcılarda bulabilirim ?

Son düzenleme:
Geri