NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Hadi geçmiş olsun :) Neden açılmıyormuş?

öğrenemedim çünkü , tam derdimi anlatıyodum usta elini attı kaza oldu yolda :) yol kapandı , kavga çıktı yarım saat onu seyrettik , usta ayırmaya gitti falan. neyse döndü işe başladı ama kazanın tartışması bitmedi , çırak da ön ledleri söktü o arada internetten aldıklarım olmadı , yarım saat de ona uğraştılar bırak dedim en sonunda olmayacak o ampuller , bi yeri aradı usta böyle böyle bi ampul lazım die oraya gittim yeni ampul aldım geldim photon marka tam oldu :) elindekileri atma dedi , geri vitese takarız onları dedi. akşam oldu zaten. hoparlör değişimine geldiğimde yaparız dedim çıktım , orjinal ampuller de orda kaldı almadan gelmişim:)

abi bu led far madem odaklama problemi var, madem kazaya sebeb olabilir , madem ışığı dağıtıyor, görüşü kisitliyor neden, muayene den geçiyor tuvturk neden izin veriyor?

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

abi bu led far madem odaklama problemi var, madem kazaya sebeb olabilir , madem ışığı dağıtıyor, görüşü kisitliyor neden, muayene den geçiyor tuvturk neden izin veriyor?

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

led far ile halojen çanağına led ampul takılmış farı bir tutmak... vallahi bravo :clap:

Geri