Civic FC5 Fc5 2018 eco Exe silecek sorunu

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
hocam sorun zaten yağmur yağsada yağmasada su damlası kesinlikle yok aracı ilk çalıştırma anında kol auyo konumunda iken silecekler 1 sefer çalışıyor eskiden yapmıyordu.

Bence normal bir durum değil, bulunduğunuz yerde başka bir servis var ise birde oraya gösterin.

Aracınız
Civic FC5 2020
bir çok marka araç kullandım. Bu silecek işini otomatik modda en iyi mercedes yapıyor. Yani sileceklerde yapay zeka var desem abartmam. insan manuel müahale etse o kadar güzel ayarlayamaz. Malesef benım hondada sapıtıyor :)

Benim silecek kafasına göre mazen güzel çalışıyor bazen normal çalışırken haydar haydar moduna geçiyor ve tam olarak silmiyor gibi. Ayrıca sesli çalışıyor. Sesi azaltmak için würt yağmur kaydırıcı sprey kullandım bi nebze fayda etti.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Geçen cumartesi bakımlar için serviste söyledim silecek sensörü sorununu onun bi ayarı var onu yaparız şimdi dedi yaptılar sözde daha yağmura denk gelmedim bakalım ne derece yapmışlar. 2012 fb7 aracımın silecek sensörü gayet düzgün çalışıyordu oto moddan hiç çıkartmamıştım onu bunda durum berbat..

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçen cumartesi bakımlar için serviste söyledim silecek sensörü sorununu onun bi ayarı var onu yaparız şimdi dedi yaptılar sözde daha yağmura denk gelmedim bakalım ne derece yapmışlar. 2012 fb7 aracımın silecek sensörü gayet düzgün çalışıyordu oto moddan hiç çıkartmamıştım onu bunda durum berbat..

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hangi servisi kullanıyorsunuz?

Geri