Civic FC5 Fc5 2018 eco Exe silecek sorunu

caran

0
Yani silecek hizini ayarladigimiz yeri hizliyla yavasin arasina mi alacaz

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bana öyle gösterdi yağmurda kullanıcım iyi şimdilik sadece yokuş yukarıda herhalde yağmur damlaları dik geldiği için çok hızlı çalıştı. Düz alanda normale döndü. Ama takip edelim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Benim araba Temmuz 2018 exe eco. Bu silecek konusunda arabayı izmir Çamkıran Honda ya götürdüm. Bu konuda Şikayet geliyormuş ve çözümün şöyle tarif ettiler ve sorun geçti. Aslında sensör algısında ve ayarında sorun oluyormuş. Silecek ana kolu auto da olmak üzere hız ayarı tam ortada olduğunda sorun kalmıyor. Denedim.

Bugün bu metodu da tecrübe ettim, kesinlikle faydası yok maalesef

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ozi

0
Aracınız
Konu iyice psikolojik bir halmış durumda, şunu yapınca daha iyi hissettiriyor sanki normale dönüyor diyenlerden biriyim ben de, ama aslında kendimi kandırıyorum çoğu zaman, kapa aç ayarı dışında bildiğiniz kendi başına takılıyor o sensör

Ozi @ 2018 Civic Executive Eco

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Bugün yağmursuz havada camlar buğu yapınca benim silecekler de çalıştı. Bir de silecekler çok kötü ses yapıyor(ilk sahibi değilim) herkeste kötü mü silecekler? Silecek tavsiyesi de alabilirim:)

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bugün yağmurda benim sensörler ilginç bir biçimde neredeyse kusursuz çalıştı. Günün sonunda mutluluktan gözlerim yaşardı.

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
C2v3 kullaniyorum camda uzun suren yagmur kaydirici etkisi var, arada sapitinca silecek kolunun otomatik ayar kismini en dusuge getirip bir tik ileri aliyorum her zaman sapitmiyor yagmur kaydirmadan olabilir tabi, birde boyle deneyin faydasi olur belki. Ama sakin cama mum bazli cila surmeyin benim camda hala etkisi suren turk mali cila var deneyelim demistim denedigime bin pisman oldum uyarayim.

Ad Soyad
Süleyman akpınar
Aracınız
Civic FC5 2017
Bugün aracımı servise götürdüm yağmur sensörü ile ilgili şikayetimide bildirdim çaresi yokmuş çünkü kalitesiz sensör kullanmış honda serviste çalısan kişi net birşekilde görüşünü söyledi ben kendimde bu aracı kullanıyorum dedi

Aracınız
Merhaba 2014 makyajli kasa FB7 aracimda araci ilk calistirdigimda silecek konumu auto da oldugu zaman yagmur yagmasa da silecekler bir kez calisip duruyor boyle bir sorunla karsilasan varmi yada caresini bulan Servise goturdum butun araclarda var oldugunu yapacak birsey olmadigini belirttiler ama bu sorun yeni basladi Bilgisi olan arkadaslardan bilgi paylasimi yaparlarsa cok memnun olurum simdiden tesekkurler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba 2014 makyajli kasa FB7 aracimda araci ilk calistirdigimda silecek konumu auto da oldugu zaman yagmur yagmasa da silecekler bir kez calisip duruyor boyle bir sorunla karsilasan varmi yada caresini bulan Servise goturdum butun araclarda var oldugunu yapacak birsey olmadigini belirttiler ama bu sorun yeni basladi Bilgisi olan arkadaslardan bilgi paylasimi yaparlarsa cok memnun olurum simdiden tesekkurler

Yağmur yağmıyor olsa da sensör kısmında şu damlası oluyor mu?

Geri