Fc5 2018 eco Exe silecek sorunu

Aracınız
Civic FC5 2018
Silecek sorunu bendede var arkadaşlar oto da en dusuk seviyede iken tipi varmış gibi çalışıyor dün yağmur hafif çiselerken yine çıldırdı benim silecekler sonra buğu oluşumunu engellemek icin klimayı on cama verdim 2-3 dakika kadar sonra farkettimki gayet normal çalışıyor dereceyi artirdigimda artıp azalttigimda azaliyor burdan çıkardığım sonuç sanırım ön camda ince bir tabaka ( nem,buğu gibi) bi sebepten ötürü silecekleri çalıştırıyor ben 2 sefer deneyebildim 2 sindede biraz zaman sonra düzeldi ama yinede 10bin bakımına gittiğimde söyleyip gerekli islemi yaptırmakta fayda var diye düşünüyorum

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

OnurHas

Özel Üye
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bu sabah hava yağışlıydı, araca ilk bindiğimde çiseleme şeklinde yağıyordu ve 1-2 kez silecek normal çalıştıktan sonra her zaman olduğu gibi çıldırdı. @AliDuran18 arkadaşımızın metodu aklıma geldi. "Front" düğmesine bastım ve silecekler adam gibi çalışmaya başladı. Yol boyunca da bir daha sapıtmadı.

Silecek sorunu yaşan diğer arkadaşlar da tecrübe edip paylaşırsa teyit etmiş oluruz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Buğu konusuna hiç denk gelmedim zira, yağmur yağdığında mutlaka ön cam için buğu çözücüyü çalıştırıyorum. Belki de nüans budur.
Bişey deneyeceğim :) herkes buğu çözücü ile kullansın :)

Nokia 3310 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu sabah hava yağışlıydı, araca ilk bindiğimde çiseleme şeklinde yağıyordu ve 1-2 kez silecek normal çalıştıktan sonra her zaman olduğu gibi çıldırdı. @AliDuran18 arkadaşımızın metodu aklıma geldi. "Front" düğmesine bastım ve silecekler adam gibi çalışmaya başladı. Yol boyunca da bir daha sapıtmadı.

Silecek sorunu yaşan diğer arkadaşlar da tecrübe edip paylaşırsa teyit etmiş oluruz.
bende aynı sorunla uğraşıyorum. 2 gün önce 9 saatlik uzun yol yaptım. bol yağmur vardı, sürekli front kullandım. nadir sapıttı, genelde iyiydi. yoğun yağışta ve belli bir hızın üzerinde daha verimli çalışıyor sanki. front'ta etki ediyor.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.