Civic FC5 FC5 Arka Sinyal LED Uygulaması

Aracınız
Civic FC5 2020
@ismetbaserdem hocam çok yakışmış maşallah harika olmuş.
Frenler videodan dolayı öyle gözükmüş tam arkadan ışığın vurduğu açıdan bakarsanız yoğun olduğunu farkedersiniz.
Sebebi ise ampulde tam arkaya vuran mercek bulunması, hemde ampulün yanlarına konumlandırılmış içerdeki yansıtma reflektörünü aydınlatan LED lerin bulunması.

Beyaz LED takıldığı takdirde ışığı pembemsi renkte veriyor. Ya turuncu yada kırmızı olması lazım.

@bLind hocam bence bu hali çok daha estetik ve kullanışlı oluyor. Tavsiye ederim.

@Airman hocam inan uuuppuzun bir kuyu bu aksesuar dünyası.
Elini kaptırdı mı kolunu alamıyor insan :)

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)

Aracınız
Civic FC5 2020
Kesinlikle bende çok beğendim Alperen bey, hep birlikte kazasız belasız güzel günler de kullanalım inşallah
@ismetbaserdem hocam çok yakışmış maşallah harika olmuş.
Frenler videodan dolayı öyle gözükmüş tam arkadan ışığın vurduğu açıdan bakarsanız yoğun olduğunu farkedersiniz.
Sebebi ise ampulde tam arkaya vuran mercek bulunması, hemde ampulün yanlarına konumlandırılmış içerdeki yansıtma reflektörünü aydınlatan LED lerin bulunması.

Beyaz LED takıldığı takdirde ışığı pembemsi renkte veriyor. Ya turuncu yada kırmızı olması lazım.

@bLind hocam bence bu hali çok daha estetik ve kullanışlı oluyor. Tavsiye ederim.

@Airman hocam inan uuuppuzun bir kuyu bu aksesuar dünyası.
Elini kaptırdı mı kolunu alamıyor insan :)

2016 - FB7 - Modulo
Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman
Arkadaş kanıma girdiniz bende alıp uygulayacam modifiye hastalık ama yakışıyor be üstad

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
@Alperen58 hocam fikir verdiğin için teşekkür ederim. Bende senin verdiğin linklerde ki sinyal ve geri vites ampüllerini lede çevirdim. Gerçekten çok farketti ?

Aracınız
Civic FC5 2020
@Alperen58 hocam fikir verdiğin için teşekkür ederim. Bende senin verdiğin linklerde ki sinyal ve geri vites ampüllerini lede çevirdim. Gerçekten çok farketti

Rica ederim hocam güle güle kullan, hayırlı olsun :)

2016 - FB7 - Modulo

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam
Nerden alım yaptınız link atma ihtimaliniz var mı acaba şimdiden teşekkür ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sinyal

Geri Vites

Fren Lambası

Hocam ben hepsini değiştirdim, bence stopları sökmüşken hepsini değiştirin. Kış günlerinde görüş açısı zayıfladığında farkı daha çok hissettim.

Mi Note 10 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba bende 2017 exe aracıma uyguladım benzeri bir ürünü daha önce ancak sorun yaşadım. LED’lerin zamanla bozulması ve sapma yapması gibi. Şimdi yediden bir 2020 exe+ aldım ve onada taktım bu sefer farklı bir marka ve daha şık duruyor ortalama 1 aydır kullanıyorum . Öneririm ürünün resmini ekliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri