Fc5 lpg donusumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar hayirli geceler sizlerden nacizane fikir alisverisinde bulunmak istiyorum.2019 model premium manuel fc5 var. AKTIF kullanici degilim suan aracin km 8000 civarinda malumunuz yakit fiyatlari ortada lpg donusumu dusunuyorum sizce mantikli olurmu birde lpg montaji yapildiginda garanti bozulmus oluyormu.Tavsiyeleriniz nelerdir.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaslar hayirli geceler sizlerden nacizane fikir alisverisinde bulunmak istiyorum.2019 model premium manuel fc5 var. AKTIF kullanici degilim suan aracin km 8000 civarinda malumunuz yakit fiyatlari ortada lpg donusumu dusunuyorum sizce mantikli olurmu birde lpg montaji yapildiginda garanti bozulmus oluyormu.Tavsiyeleriniz nelerdir.
Garanti bozulur. Satıp Orjinal bir Eco LPG alın veya ıkınci el Eco LPG alın sonradan montaj orjınalı kadar verım saglıyacagına inanmıyorum orjınalınde göstergeleri kadranda LPG nın. Ve fabrika cıkıslarındakı parçalarda farklı Orjinal LPG nın

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İstedikten sonra işin ehilleri tarafından yapılır. Lpg dönüşümü için kilometre fiyat hesaplaması yapın. Eğer çok kilometre yapmıyorsanız lpg amorte süreniz çok uzar. Güzel bir lpg sistemi ucuz değil. Ayrıca bakımlarıda var. Benzin her yönden daha rahattır. Birde bu yönden düşünün.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Garanti bozulur. Satıp Orjinal bir Eco LPG alın veya ıkınci el Eco LPG alın sonradan montaj orjınalı kadar verım saglıyacagına inanmıyorum orjınalınde göstergeleri kadranda LPG nın. Ve fabrika cıkıslarındakı parçalarda farklı Orjinal LPG nın

Öyle birşey yok Hocam. Yollarda gördüğünüz araçların en az yarışı sonradan takılma ki benim araçta öyle.
Hatta orjinalinden daha kaliteli, sessiz, ayrı dolum ağızlı prins silverline modeli.
Tek akıldaki sorun modeli yeni araçtaki garanti.
Yoksa orjinal olup uzaya felan çıkarmıyo haberiniz olsun, hatta enjektör sesini kaliteli kitle çözebilirsiniz
Fakat az km için dönüşüme bende karşıyım ki iyi bir kit ruhsat işletme dahil 4-5 i bulacak. Fayda-kar durumunu hesap etmek gerekir.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019

bende kendime aracımı çok kullanıyorum diye söylüyordum :D
2019 ağustos FC5 Exe Eco 5500 km

Aracınız
Civic FC5 2017
Öyle birşey yok Hocam. Yollarda gördüğünüz araçların en az yarışı sonradan takılma ki benim araçta öyle.
Hatta orjinalinden daha kaliteli, sessiz, ayrı dolum ağızlı prins silverline modeli.
Tek akıldaki sorun modeli yeni araçtaki garanti.
Yoksa orjinal olup uzaya felan çıkarmıyo haberiniz olsun, hatta enjektör sesini kaliteli kitle çözebilirsiniz
Fakat az km için dönüşüme bende karşıyım ki iyi bir kit ruhsat işletme dahil 4-5 i bulacak. Fayda-kar durumunu hesap etmek gerekir.

LPG kıtlerindekı parcalar aynıdır pirins olması bir seyı deiştirmez Prins sadece her parçanın en kalıtelısını kullanır ben montaj dan bahsediyorum ayrıca fabrıkadan Orjinal LPG fabrıkada üretilirken parcaları farklı 25 parca LPG ye uyumlu olarak farklı uretılıliyor ben bundan bahsediyorum

Aracınız
LPG kıtlerindekı parcalar aynıdır pirins olması bir seyı deiştirmez Prins sadece her parçanın en kalıtelısını kullanır ben montaj dan bahsediyorum ayrıca fabrıkadan Orjinal LPG fabrıkada üretilirken parcaları farklı 25 parca LPG ye uyumlu olarak farklı uretılıliyor ben bundan bahsediyorum

Bende aynı şeyden bahsediyorum. Mantık aynıdır ama kalite farklıdır.
Formu çok takip etmiyorsunuz anlaşılan. Elinde dolum ağzıyla tornacı tornacı gezen, enjektör altına takoz sokan arkadaşlarımız var maalesef. Ayrıca fabrikasyon da silkeleme yapıyor, bazı seri brc lerde programa müdahale bile edilmiyordu. Çıkacak sorunda yetkilinin dışarda anlaştığı firmaya yönlendiriyor.
25 farklı parçayı bir rica etsem?

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende aynı şeyden bahsediyorum. Mantık aynıdır ama kalite farklıdır.
Formu çok takip etmiyorsunuz anlaşılan. Elinde dolum ağzıyla tornacı tornacı gezen, enjektör altına takoz sokan arkadaşlarımız var maalesef. Ayrıca fabrikasyon da silkeleme yapıyor, bazı seri brc lerde programa müdahale bile edilmiyordu. Çıkacak sorunda yetkilinin dışarda anlaştığı firmaya yönlendiriyor.
25 farklı parçayı bir rica etsem?

Eco ve eco olmayan araçların motorlarının aynı olduğunu söylemişsin. Maalesef yanlış. Eco motorlarda lpg için iyileştirilmiş parçalar var ki honda zaten bu araçlara 150.000 km garanti verdi. Bunu insanlar pek bilmiyor. Katalizörden elektrik tesisatına kadar farklılıklar var.Bununla ilgili basın bültenleri, haberler ve fotoğraflar vardı araştırısanız bulursunuz sanırım.

Forumu gayet iyi takip ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri