FC5 ön göğüs trim (zırıltı) sesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımın ön göğsünden trim değil de bir zırıltı sesi geliyor. Sanki saç titriyor gibi. Ön göğsün içinden geldiğini tahmin ediyorum. Her zaman gelmiyor. Bazen rölantide bile gaz verirken zırıltı geliyor. Yetkili servis birşey bulamadı. Geniş zamanda yine getir dedi. Bu şekilde şikayeti olan var mı.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
İnanılmaz, geri zekalı olmalılar. Umarım yenisini takacaklardır, aksi halde her yere şikayet edin

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Yan sanayi orjinal olmayan bir ürün taktılar.Kuzenim avukat.Hemen dava açacağız.Asıl sorun çözemedikleri ön göğüsten gelen zırıltı için ama bu da tuzu biberi oldu.Kuzenim buna benzer farklı firmalardan 2 adet dava kazandı.Bakalım hayırlısı.Hayatımda böyle rezalet görmedim.Usta diyor ki ekranı söktük vitesin üzerine koyduk ondan olmuştur diyor.Salak ben 40 yaşında adamım senin karşında çocuk mu var gerizekalı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
bende de 2 adet ses oluşmuştu gerçekten araca zarar verirler diye aramadım bile,kendim yaptım şükür.aklınızda bulunsun aracınızı söktürürken sökülecek kısmın veya mümkün oldukça aracın hertarafının fotoğrafını çekin kabul etmiyorlar yoksa.

Aracınız
Civic FC5 2019
bende de 2 adet ses oluşmuştu gerçekten araca zarar verirler diye aramadım bile,kendim yaptım şükür.aklınızda bulunsun aracınızı söktürürken sökülecek kısmın veya mümkün oldukça aracın hertarafının fotoğrafını çekin kabul etmiyorlar yoksa.

Sadece ekranı söktüler ve sonuç bu.Daha göğsü tüm sökmeye kalkıyorlar.öyle olsa acaba sonuç ne olurdu.İşin peşini bırakmayacağız.hızlı bir şekilde dava açacağız.dediğiniz gibi zaten öyleydi diyecekler vites Topuz’u için.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Büyük ihtimalle doğru ama eksik söylüyorlar teybi sokup içeriyi kurcalarken üzerine cullandilar ve cihazin söküldügünde keskin kısımları topuzu bu hale getirdi. Ben 10 bin bakımına gittim ve artık sadece sanziman yağ değişimine gideceğim oda süre gözetmeden 40 bin km de. Onlarin yaptığı gibi 10 binde değil. Fazladan 1000 TL paramı aldılar.

Aracınız
Civic FC5 2017
bir şey olmaz bundan dolayı abartacak bir sey yok kaplama ile halledilir mahkeme açmak bir şeyi değiştirmez en fazla topuz alınabılır başka ne olabilir kı ? aracı sıfır ıle deiştirecek mi ? bosuna zaman kaybı arkadaşlar belliki ordakı operatorun bir anlık dıkkatsızlııiği sonucu olusmus napalim şimdi adamı asalım mı ? yada kovalım mı işinden ? yani bazen çok buyuk tepki veriyorsunuz anlamıyorum Sanki adam şanzımanı indirmiş gibi ..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
İyi ama adamlar orjinal vites topuzunu bozup yerine yan sanayii takmışlar bu normal mi sizce? Orjinali tak desen 1 ay sonra gel diyecek, insanların bunlarla uğraşacak vakti yok.yağ değişiminde yağ tapasını gevşek bırakmışlar adam çekiciyle aracını uzun yoldan çektiriyor vs. Bunlara gerçekten sinirlenmemek ciddi anlamda meditasyon, yoga, psikolojik teknikler gerektirir.

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar vites topuzu ikinci planda.Asıl sebep aracı aldığımdan beri çözülemeyen, ön göğüsten gelen rezalet ses.Vites topuzu zaten yeni bir olay.Cumartesi günü başıma geldi.Tuzu biberi oldu oda.Gerçekten aracı aldığımdan beri git gel git gel yıldım artık servise gitmekten.O kadar umursamaz o kadar işi yapmaktan kaçıyorlar ki anlatamam size.Yani ustayla konuşuyorum inanın iş yapmamak için yok aracın 3 gün yatması lazım, yok elimde iş var yarım gün sürer yok şöyle yok böyle.Aracı teslim ediyorsun, eksikleri söylüyorsun ama teslim aldığında hiçbirinin yapılmamış sinir bozucu her seferinde.Bu sefer zaten vites topuzu sizlere ömür.Artık ben arabayı sürerken tabiri caizse iğreti oluyorum ve ben bu arabayı zor şartlarda aldım.Bu benim aldığım ikinci araba.11 yıl peugeot kullandım.Onu da sıfır almıştım hiç sorun yaşamadım.Bunu da alabilmek için uzun yıllar uğraştım.Maddi anlamda yani.Yani sürekli araba değişen bir insan değilim ve en az 10 yıl kullanırım diye aldım ben bu arabayı.Ama bu önden gelen ses ile kullanmam mümkün değil.Hakkı mı aramayayım mı şimdi ben?

Geri