Fc5 Rs ile herkese merhaba

Öncelikle hayırlı olsun. Bende de fc5 var ama rs almayı düşünüyorum. Ancak yakıt durumu kafama takılıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Rs sahibi hocam öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Maşallah.

Bende de siyah RS var. Şehir içi 8.5-9.0 lt civarlarında fakat dert etmiyorum. Çünkü aylık maksimum 750 ( hiç yapmadım henüz :) 500ü gecmedim) km yapan biriyim. Ha siz çok daha fazla biniyorsaniz tavsiye etmem. Yorar hocam. Ben fd6 (benzin+tüp) elegance civicten inip buna bindim. Performans olarak çok memnunum özellikle araç sollarken.

Sent from my MI 6 using CivicTR Forum mobile app

Ykp53

0
Rs sahibi hocam öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Maşallah.

Bende de siyah RS var. Şehir içi 8.5-9.0 lt civarlarında fakat dert etmiyorum. Çünkü aylık maksimum 750 ( hiç yapmadım henüz :) 500ü gecmedim) km yapan biriyim. Ha siz çok daha fazla biniyorsaniz tavsiye etmem. Yorar hocam. Ben fd6 (benzin+tüp) elegance civicten inip buna bindim. Performans olarak çok memnunum özellikle araç sollarken.

Sent from my MI 6 using CivicTR Forum mobile app
Sağolun cümlemize kazasız belasız

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hayirli olsun araciniz. Sehir içi benim de ortalama tüketikim kışın 9litreyi gecmeye basladi kis lastigide takinca.. yazin 8lerde geziyordu.

Uzun yol 5.5 litre hiz limitlerinde gidersek

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ykp53

0
Hayirli olsun araciniz. Sehir içi benim de ortalama tüketikim kışın 9litreyi gecmeye basladi kis lastigide takinca.. yazin 8lerde geziyordu.

Uzun yol 5.5 litre hiz limitlerinde gidersek

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sağolun evet limitlerde sürüş yapıldığı zaman düşüyor bende kış lastiği yok ama doğal olarak soğuk havada fark ediyor IMG_20190126_013832.jpeg

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri