Fc5 Rs ile herkese merhaba

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017

Ykp53

0

Ykp53

0
Orjinal süspansiyonlarla kullanıyorsanız ön tampon eki çarpıyor mu lakalarda falan sıkıntı yarattı mı hiç size?
Benimde süspansiyon orjinal kasis ve setlerde sorun yaşamadım dik yokuş inişlerde sürtuyor evimde katlı otopark var geri geri iniyorum normal inirken sürtuyor

Lenovo P1a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Benimde süspansiyon orjinal kasis ve setlerde sorun yaşamadım dik yokuş inişlerde sürtuyor evimde katlı otopark var geri geri iniyorum normal inirken sürtuyor

benim evin kapalı otopark girişi de çok dik sürter mi acaba diye tereddütteyim taktırasım var ama ön lip.

Aracınız
Orjinal süspansiyonlarla kullanıyorsanız ön tampon eki çarpıyor mu lakalarda falan sıkıntı yarattı mı hiç size?
Biraz alcaldi tabi ki arac ama beni cok rahatsiz etmiyor. Sert Kasislere hizli girerseniz surtebiliyor. Ya da cok engebeli yollarda arada yere sürttüğünü gördüm. Yine de ozellikle gün isiginda dışarıdan bakinca cok müthiş duruyor. Yeni arac alsam yine ilk takacagim aksesuarlardan biri olur.

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Ykp53

0
Arka sislere E simgesi de cok dikkat cekici duruyor. Işık orani en parlak model oldugundan aksamlari arac ben buradayim diye bagiriyor aklinizda olsun:)

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Oda bana çok abartı geliyor 3'lu biraz daha sade olduğu için daha çok hoşuma gitti

Ykp53

0
benim evin kapalı otopark girişi de çok dik sürter mi acaba diye tereddütteyim taktırasım var ama ön lip.
Ben geri geri iniyorum denedim normal inişte sürttü ama normal sürüşte bı sıkıntı yok bide çok dik yokuslarin olduğu yerde yokuşa girerken veya inerken çapraz girmek gerekiyor

Geri