FE1 Eco Civic Silkeleme sorunu

Ad Soyad
ibrahim guner
Aracınız
Civic FE1 2021
iyi günler arkadaşlar. aracım 2021 model fe1 kasa civic eco premium.1000 km bakımında ise serviste LPG güncellemesi de yapıldı. 1000 km de araç fakat sabah motor soğukken çalıştırdığımda ibre yukarı aşağı yukarı aşağı hızlı hızlı hareket ediyor ve içeride bayağı sarsıntı yaratıyor.. giderken iste düşük devirlerde iken 30-35 km/h hızlarında gazdan ayağımı çektiğimde akması gereken araba silkeleme yapıyor.
Daha çok yeni bir araç. midemi bulandırdı bu sorun. yeni kasa lpg li civic alıp bu sorunu yaşayan var mı acaba.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Ad Soyad
Cem Alyüz
Aracınız
Civic FE1 2021
Bornova-Terakkide hocam.
İnşallah sorununuzu bir daha yaşamamak üzere düzeltirler hocam.Terakki konusunda çok bilgim yok. Umarım işinin ehli bir usta vardır. Ben aracımı Gaziemir-Çamkırandan aldım o yüzden oraya götürdüm. Usta ilgilendi. Ancak her şeye normal diyor. Bence ustalar yeni civic konusunda yeterli bilgiye sahip değiller. İstanbul’da servisler daha bilgililer. Honda Cem, Honda damla Honda ayışığı. Herhangi bi sıkıntı olursa İstanbul’a gidince onlardan birine göstermeyi düşünüyorum. İnşallah sıkıntı olmaz.

Ad Soyad
Muhammet YAVUZ
Aracınız
Civic FE1 2021
İnşallah sorununuzu bir daha yaşamamak üzere düzeltirler hocam.Terakki konusunda çok bilgim yok. Umarım işinin ehli bir usta vardır. Ben aracımı Gaziemir-Çamkırandan aldım o yüzden oraya götürdüm. Usta ilgilendi. Ancak her şeye normal diyor. Bence ustalar yeni civic konusunda yeterli bilgiye sahip değiller. İstanbul’da servisler daha bilgililer. Honda Cem, Honda damla Honda ayışığı. Herhangi bi sıkıntı olursa İstanbul’a gidince onlardan birine göstermeyi düşünüyorum. İnşallah sıkıntı olmaz.
Amin hocam inşallah. Onlara göre herşey normal biz aracı kullanamıyoruz :) Her gittiğim servise detaylı yazdırıyorum. Gerekirse ilerleyen zamanda dava ederim.

Ad Soyad
Muhammet YAVUZ
Aracınız
Civic FE1 2021
İzmir Terakki bayi sorunu çözdü. Denizli bayi yakıt kaynaklı demişti. İzmir’de ki arkadaş alakası yok güncelleme ve kalibrasyon sorunu var dedi. Yeni ve son bir güncelleme gelmiş. O güncellemeyi yapıp kalibrasyon işleme yaptı. 150 Km yol yaptım sıkıntı çıkmadı. Ayrıca arkadaş geçen BRC yetkilileri ile toplantı yapıldı. Bu güncellemenin son olduğunu belirtmişler. Silkeleme sorunu için hiç konuştunuz mu dedim. Bunu daha önce çok belirttik ama bir şey yapamayacaklarını söylediler diyor.

Ad Soyad
Muhammet YAVUZ
Aracınız
Civic FE1 2021
Son güncelleme ne zaman gelmiş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Haziran başında bir güncelleme attıklarını söyledim ama ondan sonra bir tane daha geldiğini belirttiler. Adam söylüyor zaten bu araçlarda daha çok sıkıntı yaşanır diye. Keşke direk benzinlisini alsaymışım honda da lpg iş değilmiş onu anladım.

Ad Soyad
Onur Kaynar
Aracınız
Civic FE1 2021
Haziran başında bir güncelleme attıklarını söyledim ama ondan sonra bir tane daha geldiğini belirttiler. Adam söylüyor zaten bu araçlarda daha çok sıkıntı yaşanır diye. Keşke direk benzinlisini alsaymışım honda da lpg iş değilmiş onu anladım.
Servis fisinde hangi yazılım olduğu bilgisi yazıyormu kodu falan.Bende yazılım için bekliyorum servisteki kişi daha yazılım oturmadı git gel yapma haber verecegim dedi.

Ad Soyad
Muhammet YAVUZ
Aracınız
Civic FE1 2021
Servis fisinde hangi yazılım olduğu bilgisi yazıyormu kodu falan.Bende yazılım için bekliyorum servisteki kişi daha yazılım oturmadı git gel yapma haber verecegim dedi.
Yazmıyor hocam. Normal bakım olmadığı için sanırım. sadece yapılan işlemler yazıyor.

Geri