FK7 1.5T Sport Plus alacağım...

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba arkadaşlar, FK7 1.5T Sport Plus almayı düşünüyorum, şikayeti olan varmı? Kronik problem? Çözülemeyen sinir bozucu işler, trim sesi vs?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar, FK7 1.5T Sport Plus almayı düşünüyorum, şikayeti olan varmı? Kronik problem? Çözülemeyen sinir bozucu işler, trim sesi vs?

Tanışma bölümüne tanışmak için mi konu açtınız soru sormak için mi?

Aracınız
Honda CRV
Kronik bir baş ağrıtan sorun duymadım, hangi araçtan geçiyorsunuz bilmiyorum fakat B7 passat kullanıcısı olarak sadece yalıtımı bir tık zayıf geldi. Ama yol tutuş,performans,donanım olarak oldukça keyifli geliyor araç. Pişman olduğum bir durum olmadı,f/p olarak gerçekten tercih sırasında üstlere oynuyor şu zamanki şartlar altında. Gören arkadaşlarda ekleme yapacaktır, özel olarak merak ettğiniz bir şey varsa bildiğim kadar cevaplamaya çalışayım.

Aracınız
Honda CRV
Trim sesi sorunu yaşadınız mı? Ortalama tüketim nedir?

Can sıkan bi trim sesi yok şuan sadece cam tavan arada tıkırtı yapıyor buda her markada mevcut, trim sesine çok takıntılı toplum baskılarına kulak asarak tercih edecekseniz etmeyin. Standart fabrika üretimi,seri üretim araçlarda bu sorun her markada var bmw,mercedes,volvo gibi. Belki bu konuda tam çözüm isteniyorsa Bentley,Rolls Royce gibi markalar tercih edilmeli :) çoğu araçtan daha iyi diyebilirim bu konuda uzun yol 4.0-4.5 lt lere düşebiliyor şehir içi 7.0-7.5-8.0 trafiğe ve kullanımınıza bağlı olarak henüz bunların üstünü görmedim normal kullanımımda

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar

9 aydır kullanıyorum. Multimedya ekranı kötü. Yavaş çalışıyor ve tünellerden geçerken kilitleniyor.

Ön park sensörü yağmurda kafayı yiyor.

Bu ikisi dışında bir sorun yok.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bence alınabilir.

Ortalama yakın 7 lt yi gözden çıkartmalısın.

Ben soranlara 50 kuruş yakıyor diyorum. Bu uzun yolda 40 kuruşa düşüyor şehir içinde biraz daha yükseliyor falan.

Geri