Formula 1 Muhabbeti - Ana Konu

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Yarışı izlemek için keyifle TV karşısına geçmiştim. Bu kaza inanılmaz canımı sıktı. Özellikle ilk görüntüler gelene kadarki o bir kaç dakika içerisinde çok üzüldüm, ben de şok oldum tv başında. Neyse ki sağ çıkmayı başardı araçtan. Resmen mucize gibiydi bence oradan sağ çıkabilmesi.. Kendisi çıkamasa oradan görevlilerin müdahalesine kadar hayatta kalabilir miydi muamma.. Neyse ki kendisi çıkabilecek gücü buldu..

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
bende izledim sol taraftan yangina yaklasmadan kopugu sikan adamı elindekiyle dovmek istedim. grojan ustundeki mukemmel tulum ve kask ssyesinde yanmadi ve halo sayesinde tek parcaydi. bilim herseydir. onceki yarista versin aceleciligi yuzunden 1. lik kacti 2 tur sabretse ortam onu gecmek icin mükemmel olacakti ama duramadi. hicbir risk almayan hami sabriyla kazandı.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
bende izledim sol taraftan yangina yaklasmadan kopugu sikan adamı elindekiyle dovmek istedim. grojan ustundeki mukemmel tulum ve kask ssyesinde yanmadi ve halo sayesinde tek parcaydi. bilim herseydir. onceki yarista versin aceleciligi yuzunden 1. lik kacti 2 tur sabretse ortam onu gecmek icin mükemmel olacakti ama duramadi. hicbir risk almayan hami sabriyla kazandı.
Hamilton'da verstappen yaşlarındayken çok hata yapıyordu ama tecrübesi arttıkça hatalarından aldığı derslerle temiz ve olgun sürüşler yapmaya başladı, özellikle Mercedesle kazandığı şampiyonluklarda bunun meyvesi diyebilirim.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Konuyu hortlatayım bayadır hareket yok :) Hamilton-Verstappen çekişmesi de kızışıyor iyiyden iyiye,bu hafta da %80 i tam gaz geçilen bir pistte olacak yarış

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sabırsızlıkla bekliyorum Pazar günü hiç gelmeyecek gibi oluyorum, şu üç gün üç sene gibi geliyor bana, Hamilton yada Verstappen taraftarı olmak istemiyorum ama birisi gelip Mercedes in karizmasını çizmeli diyorum ki F1 in adeti yerini bulsun, eski heyecanlar yeni ufuklar doğsun

Geri