? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Dün 2.80 tl gördüm demiştim evin önündeki bp den, sabah kalktım bir baktım 3.04 olmuş. Şerefsizin önde gideni buradakiler.
O söylediğini her yerde yaptılar galiba. İzmir Karabağlar BP sabah önünden geçerken 2.43 tü. Akşam donerken 2.79 a çekmişler. Noldu dedim zam geldi diyorlar. Aferin dedim, insanlarla güzel dalga geçiyorsunuz dedim.

Valla deli gönül al git dağ başına yerleş, kimseyle muhatap olma. Hayatını yaşa geç diyor. Ama bu Kapitalizm veya ne derse desinler o sistemin adina, insanları öyle bir bağladılar kul köle ettiler.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
bu lanet virüs yüzünden birçok insan ekmeğinden oluyor. bizim de elimizden birşey gelmiyor maalesef.. güzel bir ülkeyiz atlatacağız elbet ama inşallah ciddi bir sıkıntı yaşamadan atlatırız..Allah yardımcımız olsun..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bu lanet virüs yüzünden birçok insan ekmeğinden oluyor. bizim de elimizden birşey gelmiyor maalesef.. güzel bir ülkeyiz atlatacağız elbet ama inşallah ciddi bir sıkıntı yaşamadan atlatırız..Allah yardımcımız olsun..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Önemli olan sağlık hocam gerisi bı sekilde yoluna girer. Toplumun %90 ninda kredi kartı varmış. 2 ay kimse ücret almasa 5-10 bin lira arası harcama yapsa salgının etkileri gectikten sonra yoluna koyulabilir olarak düşünüyorum.

Acil ihtiyaç sahiplerine de hem devlet hem bizler sahip çıkmamız lazım. Herkes kendi apartmanı kendi muhitinde muhtarlar ile iletişim halinde olması lazım. Sonuçta evimdeki 1 tencere yemeği başkası ile paylaşabilirim. Kimse aç kalmaz insallah.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Doğu Karadeniz'de her zamanki tiyatro. İstasyonların bazıları sadece 30-40 kuruş indirdi. Düşünün yani indirimden sonra bile 3.31 olan yerler var.

Bana yakın istasyonlar içerisinde en sağlam indirimi Shell yaptı ve 3.79'dan 2.89'a çekti. Bugün de Aytemiz 2.79 yapmış ama 10 kuruş için Shell'den vazgeçilmez. :)

Bodrumda fiyatlar
Class 2,19
OPET 3,34
Shell 2,59
Po ve BP 2.72

Class dan alınır mı?
OPET istemiyorum bayi arıza yakıyor dediği için

Normalde Shell aldım 3 kere ama 40 kuruşluk fark da az değil

Aracınız
Bodrumda fiyatlar
Class 2,19
OPET 3,34
Shell 2,59
Po ve BP 2.72

Class dan alınır mı?
OPET istemiyorum bayi arıza yakıyor dediği için

Normalde Shell aldım 3 kere ama 40 kuruşluk fark da az değil
Hocam opet neden arıza yakıyormuş?
Opet aygaz satmakta ve katkı işi eskidendi.
Bunu neden söylüyorum yaklaşık 1 yıla yakındır opet yada direk aygaz alıyorum. Bence bilindik marka ve temiz gene bilindik istasyondan alınmalı. Ama şuan sizin orda fiyat yönünden zaten dezavantaj.
Ben olsam istasyon bilindikse shell alırdım yoksa bp alırdım.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
benzine bu gece 16 kuruş zam bekleniyor.Ayrıca Rusya ile Sudiarabistan akaryakıt üretimini kısıtlama kararı için anlaşmak üzereymiş.

Geri