? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

m2hamid

FD6 Moderatör/Editör
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
sessiz sedasız lpg'ye de zam yaptılar. lpg shell'de artık 2.99 tl..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Normalde zam olmadı. Fakat petrol markaları sanki anlaşma yapmış gibi önce fiyat indirdiler. Fiyat indirimide hepsi aynı oranda yapmadı. Sonrada sesiz sedasız bindirme yaptılar. İnsan hayretler içinde kalıyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

m2hamid

FD6 Moderatör/Editör
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Normalde zam olmadı. Fakat petrol markaları sanki anlaşma yapmış gibi önce fiyat indirdiler. Fiyat indirimide hepsi aynı oranda yapmadı. Sonrada sesiz sedasız bindirme yaptılar. İnsan hayretler içinde kalıyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Kanuni hesap sorma mercileri zayıf kaldığı sürece serbest piyasa mantığında istedikleri gibi artırırlar bu mantıkta :( Sırf şu benzinliklerin keyfi artır-azalt muhabbetinden bıktığımdan elektrikli veya hibrit araçların gelişmesini bekliyorum. Bi de ufak bir arazi alıp güneş paneli taktın mı tamamdır:D Hayallerim nasıl ama:)

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Kanuni hesap sorma mercileri zayıf kaldığı sürece serbest piyasa mantığında istedikleri gibi artırırlar bu mantıkta :( Sırf şu benzinliklerin keyfi artır-azalt muhabbetinden bıktığımdan elektrikli veya hibrit araçların gelişmesini bekliyorum. Bi de ufak bir arazi alıp güneş paneli taktın mı tamamdır:D Hayallerim nasıl ama:)
Hayalleriniz gayet güzel ve gerçekleştirilebilir tarzda bence hocam. Benzer şeyleri yurtdışında pekala yapanlar oldukça mevcut ancak ülkemizde bunları yapabilmek ve bunlara ulaşmak çoğu insanın bütçesi dahilinde değil malesef.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu geceden itibaren Motorine 15 kuruş zam geliyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
İzmirde çoğu yerde 2.6-2.7 arası is yerimin yanında bir bp var 2.54 e satıyor oradan fulledim bugün

Geri