? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Aracınız
Civic FC5 2017
İphone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.[/QUOTE]Biraz sert olmus ama öle otomobil de dizelin yasak lanma zaman ı geldi.

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam ironi yaptığınızı düşünmek isterim ilk olarak
ama işi gücü olan insanlarımız var sadece dizel aracıyla yük taşıyan eve ekmek götüren insanlar var benim dükkanımda müşterilerimize kumaş ürün sevkiyatını clio dizelle yapıyoruz İstanbul içi elimiz ayağımız bana fc5 imi aldıran (önce Allah nasip etti elhamdulillah ) işim arabam ALLAH göstermesin fc5 i satarım clio mu satmam biraz ağır olmuş bu söylem bencede

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Dün brent petrol 34,5 dolardı, bugün 31 dolara düşmüş, gün sonuna böyle girerse bir 15-20 kuruş daha inebilir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar merhaba ilk defa başıma geliyor normalmidir eski aracım 16 ay kullandığım fc5 exe eco Mart başında gene aynı aracı aldım fakat 17 aydır toplam da kullandığım bu aracın hiç bu kadar LT OLARAK LPG aldığını görmedim TÜP BİTME sesi gelene kadar sürdüm aracımı kapattım ve 7-8 km kadar benzinde kullandım ve LPG için shell deki foto ortaya çıktı hem kasada hemde pompadaki arkadaşlara söyledim ama tabii bir bilgi yok hatta pompacı abi senin depo 60 lt lik lpg dedi güldüm çıktım başına gelen var mı hiç arkadaşlar ?bu normal mi ? Eğer normal se neden hep 30-33 lt aldı anlayamadım yardımcı olursanız sevinirimIMG_0219.JPG

Hürmetler

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhaba ilk defa başıma geliyor normalmidir eski aracım 16 ay kullandığım fc5 exe eco Mart başında gene aynı aracı aldım fakat 17 aydır toplam da kullandığım bu aracın hiç bu kadar LT OLARAK LPG aldığını görmedim TÜP BİTME sesi gelene kadar sürdüm aracımı kapattım ve 7-8 km kadar benzinde kullandım ve LPG için shell deki foto ortaya çıktı hem kasada hemde pompadaki arkadaşlara söyledim ama tabii bir bilgi yok hatta pompacı abi senin depo 60 lt lik lpg dedi güldüm çıktım başına gelen var mı hiç arkadaşlar ?bu normal mi ? Eğer normal se neden hep 30-33 lt aldı anlayamadım yardımcı olursanız sevinirimEkli dosyayı görüntüle 258427

Hürmetler

LPG pompasının basıncı düşük olabilir. Normalde 10 barın üstünde olması lazım.Lpg pompasının yanındaki manometreden basıncı kontrol edebilirsiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
LPG pompasının basıncı düşük olabilir. Normalde 10 barın üstünde olması lazım.Lpg pompasının yanındaki manometreden basıncı kontrol edebilirsiniz.

Dediğim hocam ilk defa almadım bugüne kadar hiç karşılaşmadım ve daha bir çok kez bırdan aldım dükkanıma yakın ve shelli tercih ederim genellikle aynı istasyonda olması biraz garip acaba güvenlik açısından bir problem teşkil eder mi malum LPG biraz sıkıntı mazot veya benzin gibi değil basınç yapma ihtimali olur mu acaba gerçi İstanbul’da hava şu an soğuk genleşme olmaz tahminimce

Hürmetler

Aracınız
Civic FB7 2015
Bunun iki nedeni olabilir
Pompa basıncı düşük olabilir
Diğer nedeni ile depodaki şamandırada arıza olabilir veya dolum sırasında zorlama ile bir miktar daha dolum gerçekleşmiş olabilir.
Bence yapacağınız diğer dolumlarda kaç litre aldığınızı takip edip eğer fazla dolum devam ediyorsa şamandıraya baktırılmalı. Ama bu durum bir defaya masus gerçekleşmiş olabilir.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bunun iki nedeni olabilir
Pompa basıncı düşük olabilir
Diğer nedeni ile depodaki şamandırada arıza olabilir veya dolum sırasında zorlama ile bir miktar daha dolum gerçekleşmiş olabilir.
Bence yapacağınız diğer dolumlarda kaç litre aldığınızı takip edip eğer fazla dolum devam ediyorsa şamandıraya baktırılmalı. Ama bu durum bir defaya masus gerçekleşmiş olabilir.

Araç 1600 km de diğer alımlarda kontrol edeceğim özelikle LPG alımı için aynı pompa yı kullanacağım bilgilendirme yapmaya çalışırım teşekkürler

Geri