Civic FC5 Honda Civic Orjinal multimedia Honda hack

Aracınız
Civic FC5 2018
Evet, bence çözüm youtube için başka bir app kullanmak, Hondahack menüsünde yüklenebilen programlar arasında bir tane var, ben denedim fena değil, adını şı an hatırlayamadım. Google play services'i kaldırınca ve birkaç ayar yapınca root öncesi performansına yakın çalışıyor şu an bence sıkıntı yok. Ama esas sıkıntı, google maps gibi uygulamaların eski android sürümlerinin çalışması, zaten aletin kendisi de Android 4.2.2 ile çalışıyor ve bu sürüm memory sızdırma konusunda kötü bir şöhrete sahip, dolayısı ile Google maps vb uygulamalar çalışıyor ama buharlı lokomotif gibi çalışıyor. Genel olarak sistemin orjinal uygulamaları (radyo, nav, menü geçişleri) şu anda root öncesi hızlara yakın çalıştığı için bence sorun yok.

Bahsettiğim ayarlar ise, Hondahack uygulamasının otomatik yaptığı ya da kısıtladığı şeyleri kapalıda tutmak. Mesela siste açıldığında gelen güvenlik uyarısına otomatik olarak tamam de vb. Bu tarz ayarları açık bırakmak da performanstan yiyor. Sonuçta koydukları Honda Connect tabletin RAM ve CPUsu aman aman değil.

Özetle birkaç ince ayarla performans makul seviyeye geldi ama çalıştırdığım uygulamalar tabletin düşük spesifikasyonlarından ve Android versiyonundan ötürü yine de yavaş çalışlıyor (google maps haritaları yavaş gösteriyor vb gibi). Android Auto performansı bence çok daha makul ama onda da telefonu sürekli bağlı tutmak gerekiyor. Sonuçta tercih meselesi.

ne gibi ince ayarlar yaptınız anlatırsanız yada resimli gösterebilirseniz buradaki herkes faydalanmış olur...

Tgy

0
Paypal ı nasil kullanicaz arkaslar hesabi actim karti tanimladim uygulamayi satin al diyorum bana tekrar kendi kart bilgilerim cikiyor dolduruyorum herseyi islem gerceklesmiyor yardimci olabilecek var mi?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Paypal ı nasil kullanicaz arkaslar hesabi actim karti tanimladim uygulamayi satin al diyorum bana tekrar kendi kart bilgilerim cikiyor dolduruyorum herseyi islem gerceklesmiyor yardimci olabilecek var mi?
Paypal Türkiye'deki faaliyetlerini durdurdu. Yurtdışından hesap alabilirseniz oradan ödeme yapabilirsiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Tgy

0
Arkadaşlar sistem değişmiş yeni çıkan fc5 modeller ile aynı yıl üretilen araçlar için gizli menüye girip honda hack uygulamasını bilgisayar yardımıyla yüklenmiyor.

İşlem çok basit dün yaptım harika birşey.

İlk önce pypal hesabı açıyorsunuz TR de kapalı kıbrıs üzerinden açıyorsunuz sanal Kredi kartınıza 25 dolar karşılığı tl yükleyin sonra http://www.autohack.org/vehicles adresine gidip satın alma işlemi yapın pro 25 dolar basit olan ise 10 dolar ben pro olanı tavsiye ederim.

Satın aldıktan sonra paypal da verdiğiniz e posta adresinize kod gönderiyorlar

İşlem çok basit multimedya sistemini sıfırlayın açıldıktan sonra internet sayfasına http://www.autohack.org/vehicles adresini yazın açılam sayfaya size verilen kodu girin ok dediğiniz anda yükleme başlıyor. Benim araçım da 7 dk aldı yükleme tam umutlarımı yitirmişlen yüklendi. Yükleme sonrası güç açma düğmesine basılı turup bekleyin sistemi yeniden başların artık multimedyanız rootlu olmuştur hayırlı olsun

Bu linkten yardım aldım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Youtube dabir kac video izledim bu hackleme islemiyle ilgili tabi ingilizceydi pek birsey anlamadim ama hack yapan kisiler gizili menuden once birsey aciyorlar sizede boyle birsey yaptiniz mi? Bende uyguluycam bunu iyice bilgi toplamaya calisiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Youtube dabir kac video izledim bu hackleme islemiyle ilgili tabi ingilizceydi pek birsey anlamadim ama hack yapan kisiler gizili menuden once birsey aciyorlar sizede boyle birsey yaptiniz mi? Bende uyguluycam bunu iyice bilgi toplamaya calisiyorum.
Yok, gizli menüden birsey yapmıyorsunuz sadece multimedyayi internete bağlayıp tarayıcıdan web adresine gidiyorsunuz we satin aldiginiz kodla islemi başlatıyorsunuz

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Geri