Honda Fabrika Kapanması

Aracınız
Fabrika kapaniyor.Bizim Civicler ne olacak?Değer kaybı olur mu?

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Artık Turkmali degil avrupa uretim arabalar girecegi icin tahminimce bizimkiler (turkiye uretimleri) bir miktar deger kaybeder. Cunku suan bile birisi ingilterr uretimi fc5 imi satıyorum dese sifir Göçük sorunu olduğundan en az 5bin üstten fiyat ceker maalesef...

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Artık Turkmali degil avrupa uretim arabalar girecegi icin tahminimce bizimkiler (turkiye uretimleri) bir miktar deger kaybeder. Cunku suan bile birisi ingilterr uretimi fc5 imi satıyorum dese sifir Göçük sorunu olduğundan en az 5bin üstten fiyat ceker maalesef...

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Avrupa üretimi dediğimiz benim bildiğim İngiltere tek var, oradaki fabrika da kapanmak üzere, şöyle bir durum da söz konusu civic sedanlar artık dışardan geleceği için extra gümrük vergisi vs. binecektir, fiyatlara. zaten pahalı olan araçlara biraz daha değer binecektir. bu da ikinci el fiyatında ciddi tırmanış yapabilir demektir. hepimiz biliyoruz ki honda mekanik olarak her zaman bir tık önde, bir vw gibi sürekli sanayi ustalarına el öpmeye gitmiyor. bence ülkenin döviz kaybının dışında bizim bir kaybımız olmayacaktır.

Aracınız
Hayırlara vesile olması dileğiyle
İleri görüşlülüğüne inandığım japon ırkının ülkemiz için kötümser bir fikir içinde olduğunun kanıtıdır
Şavrolede yıllar önce elini çekmişti kötü günleri görmüşler..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlara vesile olması dileğiyle
İleri görüşlülüğüne inandığım japon ırkının ülkemiz için kötümser bir fikir içinde olduğunun kanıtıdır
Şavrolede yıllar önce elini çekmişti kötü günleri görmüşler..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi olan İngiltere deki kötü gidişi gördükleri gibi orada da fabrika kapatıyorlar.
Toyota, Fiat, Ford, Renault bu kötü gidişi göremeyip ileriye dönük bir plan açıklamaz iken VW bazı ticari araçlarını Türkiyede üretme kararı almış iken.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Honda aracı olanlar için çok fazla değişecek bir durum olacağını düşünmüyorum. Olan memlekete olmuştur, fabrikada çalışan 1000'den fazla çalışana olmuştur, fabrikaya malzeme tedarik eden üretici ve tedarikçilere olmuştur. Ülke için ciddi bir ticaret hacminin ortadan kalkması durumudur. Eldeki araçlar 3 lira fazla olmuş 5 lira eksik olmuş, bunların yanında lafı edilecek hususlar değildir.

Geri