Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
edc3bc710b0830caf2139a350a015a3f.jpg

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

buda yanlış şimdi.Birçoğumuz araçlarımızı severek kullanıyoruz ve gerçekten çok güzel arabalar ama bu sorununda çözülmesini istiyoruz.ama böyle sanki araç durduğu yerde alev alıyormuş gibi çok kötü reklama da karşıyım ben.hak aramak çok güzel ama bilen bilmeyen herkesede arabalarımızı karalamak hoş olmamış

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Marka değerine sahip çıkmazsan bu gün efe honda müşteri dolu iken polis eşliğinde müşteri boşaltmazdı. Doğru veya yanlış. HondaTr süreci çok kötü yönetiyor.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bugün efe de bir protesto yapıldı ve bayiye polis çağırılıp dışarı mı çıkartıldı? doğrumu anladım?

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=964]maksu[/MENTION] bayi basmakla protesto olmaz işin özü maçası yiyen kocaelinde ki fabrikayi basar bizim milletimizin kafasi sadece zorbaliga calisiyor. Yanlis abi yanlis honda Turkiye kabul etmiyorsa bayi napacak bayi mi uretiyor arabayi bence bayilerde artik bu konudan sıkılmıştır ve baski da yapiyordur fabrikaya ama ordan sonuc cikmayinca ne yapsin adamlar

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Evet doğru. Protesto ve içerik nasıl bilmiyorum ama bazı kaynaklardan da teyit ettim.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] bayi basmakla protesto olmaz işin özü maçası yiyen kocaelinde ki fabrikayi basar bizim milletimizin kafasi sadece zorbaliga calisiyor. Yanlis abi yanlis honda Turkiye kabul etmiyorsa bayi napacak bayi mi uretiyor arabayi bence bayilerde artik bu konudan sıkılmıştır ve baski da yapiyordur fabrikaya ama ordan sonuc cikmayinca ne yapsin adamlar

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

[MENTION=943]kayhanbozkus[/MENTION] sen sanırım beni yanlış anladın. Bir yerde toplanmak basmak anlamına gelmez olaylar demokratik hak ve özgürlükler sınırında yapıldı ise. İse diyorum içeriğini bilmiyorum. Hele bir yanlış ile diğer bir yanlışın sıkanlar tarafından yapılması bahsettiğin olayıda haklı çıkarmaz. Ben alacaktım sırf bu problem nedeni ile almadım. HondaTr'nin bu süreci yönetemediği aşikar. Kırıp dökmedikçe , şahıs bazlı hedef almadan, rencide etmeden insanlar istediği gibi protesto etsin. En doğal hakları. Görselleri de bilerek paylaştım ki forumdakilerin de gelişmelerden haberi olsun. Fark ettiysen yorum bile yazmadım. Sadece fotoğraf var. Dediğin gibi bayi üretmiyor ama ama bulundukları ildeki en yetkili temsilcileri. Herhalde yöneticileri de haftalık toplantılarında veya raporlarında bu durumu paylaşacaklardır. Kapısında protesto edildi diye çalışanın suçu olmadığını onlar da alın teri ile kazandıkları iş yerlerinden bilirler diye düşünüyorum.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Bayi basmaktan kasıt kapı-cam-çerçeve indirmek değil. 100 kişi aynı anda girip bu sıkıntıyı gösteren eylem-protesto yapabilir. Polis gelse ne olur gelmese ne olur bizim memlekette, biliyorsunuz..
Hiçbir araca, mala, insana zarar verilmediği sürece bu şekilde protesto edilebilir, edilmelidir de. Bayilere bu şekilde davranmak fabrikaya da yansır, zor durumda kaldıkları için fabrikaya çözüm için baskı yapacaklardır. Aynı zamanda bu protestoların bayilerde devam edip son olarak fabrika önünde tüm basın ile de büyük bir organizasyon yapmak gerekir. 1-2 saatlik değil uzun süreli bir organizasyon. İlla sonuç alınacaksa en etkili yöntem budur.
En başından beri söylediğim şey HondaTR halka ilişkiler birimi toplu halde istifa etmeli ya da işten çıkarılmalı sonrasında da basın açıklaması yapılmalı. Böyle bir yönetim süreci olamaz. Ben 50 kişilik kendi çalıştığım firmada bile bilgi paylaşımı olmayan bir iş yapılmasına müsade etmezken HondaTR resmen saçmalıyor. Şu yapılanı Sangyong tarzı bir marka yapsa eyvallah..
Yine en başında dediğime geldik; iş 100 lira vermek, araca köpük sıktırmak işi değil. Sadece 1 açıklama ve bilgilendirme işi..

0 araç alırken herkes çok büyük heves ve mutlulukla alıyor.Böyle bir sorun çıkması tabiki kötü tüm mağdur olanların canı çok sıkılmıştır mutlaka.100 kişinin bayiye gitmesi ve burda eylem yapması ticari işletmeyi çok zora sokan bir durum.Ticaretle uğraşan kişiler bunu çok daha iyi anlar.Yıllardır satışını yaptığınız bir ürün fabrikadan ayıplı geldi ve siz bir gün kapınızın önünde 100 kişi gördünüz.Bu grup darp yapmıyor işletmenize fiziki bir zarar vermiyor ancak,kapınızdan içeri girerek sizi zor durumda bırakıyor,buda zor bir durum.Şu an gelinen nokta zaten tüm otomobil üreticilerinin yaptığı gibi sorun çıkaran parça ile ilgili araştırma yaparak bunu sonuca bağlamak oldu.İzlediğm tüm yazılar ve protestolarda,araç sahiplerinin bir çoğu aracın değiştirilmesi veya bedelinin iadesini istiyor.Bu imkansız bir durum bu kadar aracın toplatılması diye bir ihtimal bu kadar çok satılmış bir araç için hayal olur.Honda dan açıklama konusunda beklenti çok doğru.Bu kadar müşteriyi mağdur eden bir problem için servise gelin 100 tl verin yaptırın duyduğum en komik çözüm.Bir bakım hediyemiz olacak ve sorunu çözeceğiz garanti kapsamından gibi gönül almaya çalışarak,birer birer mağdurlara ulaşıp bilgilendirme yapılıp,konuşmayı gerçekten bilen insanlar tarafından biz sizinle ilgileniyoruz hissini vermeleri gerekirdi.Sonuç olarak biz bu araçlarda bu küçük kaporta problemi çıkmasaydı.çok memnun olarak binmeye devam edecektik.Buna kızgın lmakda yerden göğe kadar haklısınız.Ama ben youtube de gördüm araçlarla konvoy halinde kornalarla gelip bayiye zorla girip orda çekim yapılıp bunun paylaşılması da yanlış geliyor.Honda türkiyeyi araç değişimi konusunda zorlamaksa amaç; imkansız.Amaç kimse honda almasın demekse severek aldığımız,bi çok fedakarlık yapıp ödediğimiz arabalarımızın imajını herkesin gözünde yerlebir etmek ve 2. elde mahfetmekse buda yanlış.Eylem yapılacaksa tek yer honda türkiyenin önünde aynı aziz kancar videosunda olduğu gibi yapıcı ve kamuoyuna duyurur nitelikte ve seviyeli olması bana göre.

Geri