Civic FC5 Kablosuz Android Auto

cag

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Araca sonradan takılan android ekranlarda olurmu acaba bu?

Aracınız
Civic FC5 2018
Selam arkadaşlar bu konuyu yakından takip ediyorum siteleri araştırıyorum bir haber buldum honda 2020 öncesi araçlarına kablosuz android auto güncellemesi getirecekmiş. Haber linkini okumak isterseniz buraya koydum ;)

Aracınız
Civic FC5 2020
Hdmı girişine takılabilecek kablosuz yayın aparatıyla bu şuan mümkün. Orjinal olsa süper olur ama multimedyanın yazılımı değişerek ancak olabilir bu. Ki habere göre honda öyle yapacak.beklemeye değmez aparat alın takın bağlanın.

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2018
Hdmı girişine takılabilecek kablosuz yayın aparatıyla bu şuan mümkün. Orjinal olsa süper olur ama multimedyanın yazılımı değişerek ancak olabilir bu. Ki habere göre honda öyle yapacak.beklemeye değmez aparat alın takın bağlanın.

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi
Bahsettiğin dongle mı? Öyleyse aksama falan olmuyor mu ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Bu android-auto uygulamasını, 2017 nisan üretimi fc5 LCD ekranlı multimedyaiı araçta kullanabilmem için bir yol varmıdır. Desteklemiyor diye yazı çıkıyor ekranda.Saygılar.

Aracınız
Civic FC5 2020
Dün samsung note 10 plus telefonumu güncelledim. Kablosuz Android auto özelliği telefonumu araca bağlamak istedim fakat kablosuz bağlanmadı malesef. Hondanın yeni bir yazılım ile düzenlemesi gerekiyor multimedya cihazını. Bakalım ne zaman çıkacak bu yazılım. Kablo derdi olmadan bağlanmak büyük kolaylık gerçekten. Bu konuyu Honda Türkiye sorumlularına mail ile iletmek gerekiyor. Aksi halde bu iş uzar gider.

Aracınız
Civic FC5 2019
Dün samsung note 10 plus telefonumu güncelledim. Kablosuz Android auto özelliği telefonumu araca bağlamak istedim fakat kablosuz bağlanmadı malesef. Hondanın yeni bir yazılım ile düzenlemesi gerekiyor multimedya cihazını. Bakalım ne zaman çıkacak bu yazılım. Kablo derdi olmadan bağlanmak büyük kolaylık gerçekten. Bu konuyu Honda Türkiye sorumlularına mail ile iletmek gerekiyor. Aksi halde bu iş uzar gider.
Hocam süreci Reddit üzerinden takip ediyorum. Honda ile ilk görüşmelerde eski modeller için ücretli olacağını 2021 de belli bir ceyregin sonunda çıkacak cihazlara kablosuz ozellik dahil edileceği gündemde. Honda kablosuz sistemi eski modellere 3 şekilde sağlayacak birinci metot ayni navigasyonu guncelledigimiz gibi bize yükleme dosyasını gönderecek. İkincisi Honda araba sasi numarasına göre usb gönderecek. Usb takılıp yazilim yüklenecek. 3.su ve en pahalı metot olan servisler bu hizmeti sağlayacak. Surec uzerinde çalışıldığını ve 2021 ikinci çeyrekte Türkiye de konu ile alakalı gelişme sağlanması planlanıyor. Halihazırda Android auto Türkiye google play store a gelmedi. Bu hizmetin sağlanabilmesi için apk indirseniz bile Türkiye yazılımında çalışabilmesi için Türkiye google store a gelmesi de şart. Kısaca daha 2-3 aylık bir süreç öngörülüyor.

Geri