Civic FC5 Kablosuz Android Auto

Aracınız
Civic FC5 2020
Anycast m100 4k hdmı kablosuz ekran yansıtıcı dongle ile bu mümkün. 100 tl fiyatı var. Denedim test ettim mükemmel çalışıyor. Huawei cihazlar ile telefon ekranını touchpad olarak da kullanabiliyorsunuz. Tek sıkıntısı her yansıtmada dongle üzerindeki minik butona bir defaya mahsus dokunmak gerek(her yansıtmak istediğinizde kontak açılışında bir defa basacaksınız), bir de dongle ın kapağını çıkarmanız gerek hdmı portuna sığmıyor yada hdmı uzatma kablo alacaksınız.
Kaynak tan hdmı seçilecek sonra audio ya tekrar basacaksınız direk telefon ekranı geliyor zaten
1bce822ab3f00030e575b1df717ce2e1.jpg
0192babd85b7b7e67a6ac98a5fa29809.jpg

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam süreci Reddit üzerinden takip ediyorum. Honda ile ilk görüşmelerde eski modeller için ücretli olacağını 2021 de belli bir ceyregin sonunda çıkacak cihazlara kablosuz ozellik dahil edileceği gündemde. Honda kablosuz sistemi eski modellere 3 şekilde sağlayacak birinci metot ayni navigasyonu guncelledigimiz gibi bize yükleme dosyasını gönderecek. İkincisi Honda araba sasi numarasına göre usb gönderecek. Usb takılıp yazilim yüklenecek. 3.su ve en pahalı metot olan servisler bu hizmeti sağlayacak. Surec uzerinde çalışıldığını ve 2021 ikinci çeyrekte Türkiye de konu ile alakalı gelişme sağlanması planlanıyor. Halihazırda Android auto Türkiye google play store a gelmedi. Bu hizmetin sağlanabilmesi için apk indirseniz bile Türkiye yazılımında çalışabilmesi için Türkiye google store a gelmesi de şart. Kısaca daha 2-3 aylık bir süreç öngörülüyor.
Playstore da mevcut Android auto.fakat her cihaz ile uyumlu değil.ozellikle yeni nesil telefonlarda mevcuttur apk dosyası. Samsung note 8 ve samsung note 10 plus ta durum böyle en azından. Android auto Türkçe dili ile de sunuluyor aynı zamanda.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210207-211445_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20210207-211445_Google Play Store.jpg
    64.4 KB · Görüntüleme: 112
  • Screenshot_20210207-211342_Android Auto.jpg
    Screenshot_20210207-211342_Android Auto.jpg
    65.6 KB · Görüntüleme: 109
  • Screenshot_20210207-211337_Settings.jpg
    Screenshot_20210207-211337_Settings.jpg
    64.2 KB · Görüntüleme: 114
  • Screenshot_20210206-233349_Chrome.jpg
    Screenshot_20210206-233349_Chrome.jpg
    59.5 KB · Görüntüleme: 105
Aracınız
Civic FC5 2019
Playstore da mevcut Android auto.fakat her cihaz ile uyumlu değil.ozellikle yeni nesil telefonlarda mevcuttur apk dosyası. Samsung note 8 ve samsung note 10 plus ta durum böyle en azından. Android auto Türkçe dili ile de sunuluyor aynı zamanda.
Hocam selamlar, bu durum tüm Android cihazlar için maalesef geçerli değil. Resmi sitede suan icin Turkiye'ye hala servis verilmiyor, ekli resimde görebilirsin. Bendeki cihazda Android auto yaklaşık 2 yıldır gömülü olarak mevcut fakat arac üzerindeki çözücü uyusmadigi için sadece kablolu kullanabiliyoruz. Honda nin verdiği tarihleri beklemeden maalesef araclarda kablosuz kullanılmayacak.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210207-221918_Chrome.jpg
    Screenshot_20210207-221918_Chrome.jpg
    53.9 KB · Görüntüleme: 112
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam süreci Reddit üzerinden takip ediyorum. Honda ile ilk görüşmelerde eski modeller için ücretli olacağını 2021 de belli bir ceyregin sonunda çıkacak cihazlara kablosuz ozellik dahil edileceği gündemde. Honda kablosuz sistemi eski modellere 3 şekilde sağlayacak birinci metot ayni navigasyonu guncelledigimiz gibi bize yükleme dosyasını gönderecek. İkincisi Honda araba sasi numarasına göre usb gönderecek. Usb takılıp yazilim yüklenecek. 3.su ve en pahalı metot olan servisler bu hizmeti sağlayacak. Surec uzerinde çalışıldığını ve 2021 ikinci çeyrekte Türkiye de konu ile alakalı gelişme sağlanması planlanıyor. Halihazırda Android auto Türkiye google play store a gelmedi. Bu hizmetin sağlanabilmesi için apk indirseniz bile Türkiye yazılımında çalışabilmesi için Türkiye google store a gelmesi de şart. Kısaca daha 2-3 aylık bir süreç öngörülüyor.
AA Türkiye de destekleniyor artık dostum. İnşallah erken bir süreçte olur usb kabloları gitti telefon soketi yıprandı yazık da.

Aracınız
Civic FC5 2020
Değerli Honda kullanıcıları merhabalar.Aracımı yeni aldım.2020 eco elegance aracımda kullanma klavuzunu uygulayarak denedim ama Androide bağlanamıyorum.Bluteuth açık şekilde Konsol altından usb kablo ile bağlandığımda.önce tlf ekranında android auto öğeleri görünüyor.Multimedyadan bağllamaya çalıştığımda telefon ekranında "Ülkenizde bu özellik desteklenmiyor " hatası veriyor.Anlayacağınız kablo ilede bağlanamıyorum.Yardımcı olurmusunuz.

Aracınız
Civic FC5 2019
AA Türkiye de destekleniyor artık dostum. İnşallah erken bir süreçte olur usb kabloları gitti telefon soketi yıprandı yazık da.
Hocam selam bir sonraki mesajımda Android auto resmi sitesinin ekran görüntüsü, gömülü haricinde maalesef Türkiye tam sürümü yok. Bende destek var demek istiyorum ama yok :) Android mart ortasi gibi Türkiye ninde listede olacağını söylüyor. Sonrası malum Honda yazilim güncellemesi için çalışacak ve fiyatlandırma oluşacak. Honda global bunun için yaklaşık haziran ayini işaret ediyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Değerli Honda kullanıcıları merhabalar.Aracımı yeni aldım.2020 eco elegance aracımda kullanma klavuzunu uygulayarak denedim ama Androide bağlanamıyorum.Bluteuth açık şekilde Konsol altından usb kablo ile bağlandığımda.önce tlf ekranında android auto öğeleri görünüyor.Multimedyadan bağllamaya çalıştığımda telefon ekranında "Ülkenizde bu özellik desteklenmiyor " hatası veriyor.Anlayacağınız kablo ilede bağlanamıyorum.Yardımcı olurmusunuz.
Acaba birileri sesimi duyup cevap vercekmi???

ismok

0
Aracınız
Acaba birileri sesimi duyup cevap vercekmi???
Aynı problem benim de başıma geldi. Telefonunuzun marka modeli nedir bilmiyorum ama "çift uygulamalar" varsa onları kaldırmanız gerekiyor. Muhtemelen çift uygulamaları kaldırdıktan sonra sorun düzelecektir.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocama aynen katılmakla ilave olarak ikincil ekran kullanıyorsanız yine bağlanmaz
Aynı problem benim de başıma geldi. Telefonunuzun marka modeli nedir bilmiyorum ama "çift uygulamalar" varsa onları kaldırmanız gerekiyor. Muhtemelen çift uygulamaları kaldırdıktan sonra sorun düzelecektir.

MI 9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020

İlginiz için teşekkür ederim öncelikle. Samsung A7 2017 kullanıyorum.Çift uygulamadan kastınız nedir alabilirisiniz.Birde siz android Auto kullanabiliyormusunuz.

Geri