Kaza Haberi

Aracınız
çok geçmiş olsun hocam, Allah beterinden saklasın. Bu arada şikayetçi olmaktan vazgeçerse masrafı üstlenirim ne demek ? zaten sigortası paşa paşa ödeyecek o masrafı. Siz yine şikayetinizden asla vaazgeçmeyin. Plakasını alamamış olsaydınız o şahısı asla bulamayaacktınız ve yanına kar kalacaktı.
Sikayetci geri alırmıyım hocam bunları zorla insan yapacağız.. Karakola gidecek gelecek ki bir daha kacamayacak..

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
EKsik olmayın hocam dedm ya zorla adam edeceğiz boylelerini..
Geçmiş olsun, araba sever olarak üzüldüm. Ama durum kaza değil. Kaza olur; iner arabanızdan özür dilersiniz, fark edemedim, dalgındım, hatalıydım dersiniz. Bu mala zarar vermenin ötesinde "vandallık".

Önceki akşam E-6 da takip mesafesini korumayan bir vatandaş geldi sol arkadan tampona vurdu, çizik açık, belki tampon tırnaklarında da kırık var ama beyefendi gibi özür diledi, benim birlikte, akan E-6 trafiğini durdurup çeki demiri plastik kapağını yolda aradı, buldu :) . Böylesine fazla kızamıyorsunuz.
Umarım en az zararla yaptırır keyifle binmeye devam edersiniz. Maalesef bu tip şeyler oluyor. Geçmiş olsun, canınıza bir şey olmasın. Parayla çözümü olan şeyler telafi edilir.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@dtbeyaz Geçmiş olsun hocam, Allah büyüğünden korusun.

Aracınız
@dtbeyaz Geçmiş olsun hocam, Allah büyüğünden korusun.
Tesekkur ederim NoFeaR hocam.. Bugun aracı aldım usta tam yetistirememiş bilyeleri değişememiş. Bu sekilde bayramı gecirmemi söyledi.. Yalnız aracın darbe aldığı teker in ust kısmı hala içe göçük sekilde duruyor. Aracı teslim alırken farketmemişm. Persembe bir daha gelmemi soyleyin e cok da dikkat etmedim acıkcası.. Bilyeleri değişince duzelir mi bilemedim.

Aracınız
Civic FB7 2012
Geçmiş olsun hocam. Hem çarpıp kaçan, sonra da şikayetten vazgecerse öderim diyen pişkin kişinin de elinde patlasın inşallah aracı.

Geri