Kaza Yaptım Çok Acil

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok Geçmiş olsun cana gelmemesi tek sevindiri olan. Çarpan araçta ve sizdeki hasara bakılırsa üzücü. Pert olur bence de.bayanların pedal karıştırmasına bir çözüm üretilemedi halen ne bileyim araçta bir donanım olsa keşke buna karşı. Bir bayan yakınım kaldırıma çıkardı ve 3 yayaya çarptı pedal karıştırmaktan dolayı.

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Çok sağolun hocam. Hiç sormayın o kısmı kaç gündür aklımdan atamıyorum düşünüp düşünüp duruyorum içim parça parça resmen . Olmayacak yerde olmayacak şekilde tamamen acemice bir hatayla gözümden sakındığım arabam darma dağın oldu... Utanmasam bu yaşta ağlayacam sırf sinirimden. Ama artık ders oldu bu bana arabaya bakmak yok artık zaten galiba bu arabamdan alamayacam artık temiz bir fb7 bakacam bir süre binecem ona. Öyle bir haldeyimki trafiye çıkınca heran birisi gelip vuracakmış gibi hissediyorum kaç yıldır araba kullanan birisiyim ilk kez böyle oldum bildiğiniz korkuyorum araba kullanırken çok berbat bir durum...
Çok Geçmiş olsun cana gelmemesi tek sevindiri olan. Çarpan araçta ve sizdeki hasara bakılırsa üzücü. Pert olur bence de.bayanların pedal karıştırmasına bir çözüm üretilemedi halen ne bileyim araçta bir donanım olsa keşke buna karşı. Bir bayan yakınım kaldırıma çıkardı ve 3 yayaya çarptı pedal karıştırmaktan dolayı.

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Aracınız
Sıkmayın canını :)) benimde arabama çarptılar bir hanım vurdu arkadan ben sakinleştirmiştim. Benim tampon gitti sadece komple değişti arka tamponum sıfır orijinali ile. 250 bin civarına bence yeni bir FC5 alabilirsiniz. Dizel değilde LPG olur. Ya da sıfır ayarında bir Eco Executive FB7 olabilir az önce baktım 6.000 km de daha.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Sıkmamaya çalışıyorum aslında. Durup durup aklıma gelmese sorun yok işte ama... Fc5 alamayacam galiba ama dediğiniz gibi temiz bir fb7 bulmaya çalışacam
Sıkmayın canını :)) benimde arabama çarptılar bir hanım vurdu arkadan ben sakinleştirmiştim. Benim tampon gitti sadece komple değişti arka tamponum sıfır orijinali ile. 250 bin civarına bence yeni bir FC5 alabilirsiniz. Dizel değilde LPG olur. Ya da sıfır ayarında bir Eco Executive FB7 olabilir az önce baktım 6.000 km de daha.

Arkadaşlar çok acil hasar ve pert işlemleri için anlayıp beni yönlendirebilecek birisi var mı telefon numarası verebilir miEkli dosyayı görüntüle 265813Ekli dosyayı görüntüle 265816Ekli dosyayı görüntüle 265817Ekli dosyayı görüntüle 265818Ekli dosyayı görüntüle 265819

Experden falan cevap geldimi ustam inşallah istediğiniz gibi sonuçlanmıştır

Geri