Klima soğutmuyor .. Fc5 2019 Eco Elegans

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhabalar Değerli Honda ailesi

2019 fc5 Eco Elegans kullanıcısıyım . Bugün klimanın soguk üflemediğini farkettim . Hatta ( Lo )konuma ğetirdiğim halde soğuk üflemiyor . (Of) durumuna getirince daha çok sıcağa yakın üfleme yapıyor .sebebi ne olabilir . Sizce değerli yorumlarınızı bekliyorum .

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Honda CRV
2020 model bende soğutuyordu ama soğutması keskin değildi sanki pek , şüphelendiğim ve bu tür konuları sık gördüğüm için 20 bin bakımında söyledim kılcal delik vardı garantiden değiştirdik dediler. Sağolsunlar 20 bin bakımı + garantiden klima radyatörü değiştirildi toplamda 3 saatte aracı teslim aldım.. ; Klima sorunu kronik olduğu için sanırım fabrikadan servislere çok sayıda radyatör yollanmış herhangi bir parça beklemeden aynı gün halledildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Sanırım bu konuda fc5 lerin bir sıkıntısı var. Bu durumu 5 sene 130bin km fb7 de hiç yaşamadım. 2 senede bu durumun yaşanmaması gerekiyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Benimde soğutmada sıkıntı vardı. Geçen gün radyatörü yıkadım sinek böcek vardı. Sonra klimanın soğutması arttı. Yıkamanın etkisi varmıdır? Bide radyatörü değiştirmek istemiyorum sök tak yaparken tampona zarar verebilirler

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Benimde soğutmada sıkıntı vardı. Geçen gün radyatörü yıkadım sinek böcek vardı. Sonra klimanın soğutması arttı. Yıkamanın etkisi varmıdır? Bide radyatörü değiştirmek istemiyorum sök tak yaparken tampona zarar verebilirler

garanti varsa kontrol ettirin , serviste tampona zarar vermeleri gibi bir durum olmaz çünkü çoğunun elleri yatkın. Sökme konusunda alışmışlar nerde klips var nerde vida var vs

Tampondan kaciyom derken 9 bin ödersin klima yazın sıcak yerde çok zaruri demedi deme

Ad Soyad
hakan arer
Aracınız
Civic FC5 2018
Benim araçtata klima açıkken hışırtı sesi geliyordu suyun lıkırtı sesi gibi ,meğersem gaz azalmış ondan yapıyormuş garantideden değişti klima radyatörü ,değişim esnasında zarar gören tek bişey var oda klipslerdir tornavida takıp çıkarttıkları için ezmişler biraz,internetten cuzi fiyata aldım yeniledim klipslerin hepsini :) panel üstündeki plastiği tutan klipslerden bahsediyorum bu arada.

Geri