LPG İstasyonu tecrübeleriniz

Gfb

Aracınız
Civic FC5 2018
Ege mahallesi benimde ya :) komşu çıkacağız bak. Ben caminin ordayım özmen konutları.

Evet nerdeyse komşu çıkacağız ben metehan okulundan az aşağıdaki ege pırlantada oturuyorum ama kiracıyım bugün burda yarın nerde allah bilir.

Dediğim gibi havalar toparlanınca araba yıkama etkinliği yapabiliriz herhangi bir self servis yıkamada.

Evet nerdeyse komşu çıkacağız ben metehan okulundan az aşağıdaki ege pırlantada oturuyorum ama kiracıyım bugün burda yarın nerde allah bilir.

Dediğim gibi havalar toparlanınca araba yıkama etkinliği yapabiliriz herhangi bir self servis yıkamada.
Benim okul orası :) :) öğretmenim orada.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Lpg istasyonu konusundan komşu çıktınız :D

2010 öncesi Ipragaz LPG uzun km gidiyordu. Genelde shell istasyonlarında vardı. Sonraları kayboldu gitti...

O na en yakın performans POgas da idi
Ama çok az istasyonu var.

Sonra 2010 gibi TOTAL gaz ile tanistik.
Defalarca denedim. 35 lt depo ile shell bp opet milangaz mogaz veya bir başka gaza göre en az 50 km fazla yaptı.

2 ay öncesine kadar TOTAL gaz kullandım. Şimdi araç benzinli.... ?

Ancak Total de Milangaz satmaya başladı. O da cok az bulunur oldu.

Bakalım yakında LPG dönüşümü yaptıracağım FC5 hangi gazla en uzun mesafe yapacak.

Bu arada son not olarak... ucuz gazlara itibar ettiğim de oldu tabii ki...zamanlar hiç bir artisini görmedim. Zira her nasılsa km olarak çok daha az gidiyorlar.
Örneğin... kadogaz. Aygaz. Milangaz.

(Sıralı sistem LPG li Honda lar ile yaklaşık 200 bin km nın bilgi birikimiyle yapılmış ampirik gözlem ve ölçüme dayalı bilgi paylaşımıdır)

Geri