LPG İstasyonu tecrübeleriniz

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ben BP ve Shel'i beraber takip ederim. Hangisi uygunsa ve yoluma dek gelirse alırım. Performans ve kilometre olarak fark görmedim. Yakıt ekonomsi ve performans olarakda gayet memnunum.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:

akif

0
Aracınız
Menemen'i geçince ipragaz go var lpg 2.91 yazın oradan alıyordum 28 litreyle 330 km civarı yapıyordu kış gelince 290 km'lere düştü aynı yol üzerinde shell var orada da lpg 2.95 bir kaç aydır oradan alıyorum o da 28 litreyle 310 km civarı yaptiriyor yine aynı yol üzerinde novada ya gelmeden bp var tam litre fiyatını hatırlamıyorum ama o daha pahalı shell den bi tık daha az menzil sunuyor gibi. İçlerinde en içime sinen shell oldu her depoda standart menzil sunuyor. Opet aygaz eski zamanın birinde arabada tekleme yapmıştı o yüzden ona hiç uğramam. Ucuz,ne olduğu belli olmayan lpg markalarına da hayatta uğramam çünkü tecrübelerime dayanarak söylüyorum menzil yarı yarıya düşüyor nerdeyse ve lpg filtresi kömür gibi oluyor sanki soba bacası.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ozi

0
Aracınız
John F. Kennedy caddesi üzerinde bir Opet var, 2.88 litresi, ben uzun zamandır oradan alıyorum, bir ölçeceğim kaç km yol yaptığını, size yazarım.

Ozi @ 2018 Civic Executive Eco

İzmir / Gaziemir Karabağlar yolunda shell istasyonu , hep oradan alıyorum , izmir içi en uygun sanırım 2.96 dan alıyorum şuan LPG. Tasarruf olarak iyi sanırım şehir dışından almaya mecbur kaldığım istasyonlara kıyaslarsak kardeşim .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
İzmir / Gaziemir Karabağlar yolunda shell istasyonu , hep oradan alıyorum , izmir içi en uygun sanırım 2.96 dan alıyorum şuan LPG. Tasarruf olarak iyi sanırım şehir dışından almaya mecbur kaldığım istasyonlara kıyaslarsak kardeşim .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynı yerden kullanıyoruz hocam. Optimum avm nin yanındaki shell de aynı fiyata lpg

Aracınız
Civic FC5 2017
John F. Kennedy caddesi üzerinde bir Opet var, 2.88 litresi, ben uzun zamandır oradan alıyorum, bir ölçeceğim kaç km yol yaptığını, size yazarım.

Ozi @ 2018 Civic Executive Eco
bililyorum bu opeti. ankarada gördüğüm kadarıyla en ucuz gaz satan opet bayi burası galiba. buradan daha ucuza gaz satan opet bayi görmedim şuana kadar, yenimahallede ahmet ayık opet var 3,26 dan satıyor gazı. aralarında lt de 40 kuruş civarı fark var. bu opetlerin bile kendi aralarında gaz fiyatları bakımından bir tutarsızlık var. ama benzin hepsinde aynı fiyat. aynı marka olmasına rağmen fiyatlar gazda neden bu kadar değişkenlik gösteriyor anlamış değilim

Aracınız
Shell ve Opet de denedim. En cok goturen GO Petrol (Ipragaz). (subesi cok az, sansima eve giderken yol ustunde oldugu icin surekli ordan aliyorum)

Aracınız
Civic FC5 2019
havalar soğumadan önce istasyon farkı gözetmiyordum.şu an sıcaklık eksilerde opette kampanya vardı oradan aldım.Arıza lambası yandı tüp gösterge ışıkları sapıttı ve arabadaki silkeleme olayı çoştu.depo biter bitmez shellden aldım Allaha şükür şu an her şey normale döndü.Amacım kesinlikle Opeti kötülemek değil çekişi gayet güzel fakat yaşadıklarım bunlar.

Geri