Lpg tavsiye

Tavsiyem Aygaz-Mogaz. Ben yıllardır kullanıyorum gayet de memnunum. Arada fiyat farkı olabilir doğru ama ucuz gaza dikkat etmek lazım. Gazın içinde neler olduğunu bilemeyebilirsin. Tavsiye bilindik ve kaliteli almak lazım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ankara-Kırıkkale arasında istikametinde Kırıkkale'ye gelmeden Irmak denen bir kasaba civarında Total'ın LPGsi 2.85'ten satılıyor, kendim deneyimlemedim ama ilk defa Total'in LPGsini bu kadar uygun fiyata gördüm. Total eskiden en kaliteli LPGlerden birine sahipti ama Demirören grubuna geçtikten sonra nasıl olduğunu hiç denemedim. Uzun yol yapan ve yol üzerinde olan arkadaşlara duyurulur :)

Aracınız
Civic FC5 2018
Son birkaç aydır Aytemiz Petrol ün kendisine ait bir istasyondan yakıt alıyorum.İlk aldığımda fiyat 3.33 tü şimdi 3.02 ye kadar düştü. Performans açısından hiç sorun yaşamadım.Aracım son tam dolumdan bu yana 362 km de ama bitti bitecek durumda..

Aracınız
Civic FC5 2018
Son birkaç aydır Aytemiz Petrol ün kendisine ait bir istasyondan yakıt alıyorum.İlk aldığımda fiyat 3.33 tü şimdi 3.02 ye kadar düştü. Performans açısından hiç sorun yaşamadım.Aracım son tam dolumdan bu yana 362 km de ama bitti bitecek durumda..
Sehir icimi 362 km yapiyorsun acaba trafikte yani

SM-A520F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bendede 2018 elegans eco var ama bi türlü 260 km üstüne cikamadim servise gtrdm aracta sikinti yok kullanimdan dolayi diyolar ama araca gaz bile vermiyorum

Bu konuda çok bilgi sahibi değilim.Forumda daha tecrübeli arkadaşlar vardır ve daha sağlıklı yorum yapabilirler.Ama bana göre normal değil yaşadığınız durum.Ben bahsettiğiniz km lerde iken daha 2 çizgi oluyor genelde göstergede.Tüm çizgiler bittikten sonra bile 50km civarı yol yapıyorum gazda iken..

Aracınız
Civic FC5 2018
Bu konuda çok bilgi sahibi değilim.Forumda daha tecrübeli arkadaşlar vardır ve daha sağlıklı yorum yapabilirler.Ama bana göre normal değil yaşadığınız durum.Ben bahsettiğiniz km lerde iken daha 2 çizgi oluyor genelde göstergede.Tüm çizgiler bittikten sonra bile 50km civarı yol yapıyorum gazda iken..
Kac litre gaz aliyor araciniz

Geri