Lpg yakit tüketimi

Bu çok iyi bi rakam değil mi hocam ? Gazı nerden alıyosun , kimi yerde 3 küsürlerde kimi yerde 2 lerde fark nedir acaba ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu aracı 6 yıldır kullanıyorum. Hep shell den alırım. Lovato marka lpg. Bir iki kez mecburiyetten m oilden den aldım 380 falan gitti. Lpg filtresini değiştirmeye gittiğimde hep 'abi bu filtre tertemiz" diyorlar. Nazar değdirmeyim ama 135000 km.dir lpg ile alakalı bir sorunum olmadı.

2009 FD6 Otomatik

Fenci

0
Bu çok iyi bi rakam değil mi hocam ? Gazı nerden alıyosun , kimi yerde 3 küsürlerde kimi yerde 2 lerde fark nedir acaba ?

İstanbul bağcılar genelinde lpg 2.6-2.7 arasında oynuyor. Shell bp total po hep bu aralıkta. Diğer küçük markalarda 2.50 bile gördüm ama o riske girmedim. Totalden 2.62 aldım. İlk depomuda shellden 2.68 den aldım.

İstanbul bağcılar genelinde lpg 2.6-2.7 arasında oynuyor. Shell bp total po hep bu aralıkta. Diğer küçük markalarda 2.50 bile gördüm ama o riske girmedim. Totalden 2.62 aldım. İlk depomuda shellden 2.68 den aldım.

Araç yeni mi hocam ? Kaç km de ? Yakıttan şikayetçi olan bir sürü civic sahibi var , çok farklı düşünceler mevcut.

ywzckr

0
2 gün önce istanbuldayım ben . Gümüş renk sipariş verdim ama beyaz ile git gel çok yaşadım sizce hangisi ? :)

Hocam ben gümüş araba kullandım şahsi görüşüm asfalt ile aynı renk olması birde artık sıkılmış olmamdan beyaz derdim hondaya yakışıyor. Siyah, beyaz kırmızı benim daha çok hoşuma gidiyor mavi de olabilir ama uzun hir süre gri tonlarına uğramam gibi beyaz renk için ne kadar istemişlerdi, birde herhangi bir hediye verdiler mi ?

Hocam ben gümüş araba kullandım şahsi görüşüm asfalt ile aynı renk olması birde artık sıkılmış olmamdan beyaz derdim hondaya yakışıyor. Siyah, beyaz kırmızı benim daha çok hoşuma gidiyor mavi de olabilir ama uzun hir süre gri tonlarına uğramam gibi beyaz renk için ne kadar istemişlerdi, birde herhangi bir hediye verdiler mi ?

Bundan önceki aracım beyazdı buda gümüş olsun diye düşündüm ama aklımda beyaz ile değiştirim mi fikri yok değil :) fiyatta değişiklik yok bütün renkler aynı yanında 3d paspas verdiler zar zor oda , aracın yakıtı tatmin ederse uzun yıllar binerim diye düşünüyorum

Fenci

0
Bundan önceki aracım beyazdı buda gümüş olsun diye düşündüm ama aklımda beyaz ile değiştirim mi fikri yok değil :) fiyatta değişiklik yok bütün renkler aynı yanında 3d paspas verdiler zar zor oda , aracın yakıtı tatmin ederse uzun yıllar binerim diye düşünüyorum

Trafikte beyaz artık çok var. Farklılık istiosan bence gümüş çok şık duruyor. Ben füme tercih ettim. Arkadaşlar beyazın yakıştığını söylüyolardı ama fümeyi görünce çoğunun kararı değişti. Gönlünüzden geçen rengi alın güle güle kullanın

Allah razı olsun , hakkaten beyaz oldukça fazla artık , füme de çok güzel duruyor dediğin gibi allah kaza bela vermesin İnşallah.

Geri