Lpg yakit tüketimi

ywzckr

0
Trafikte beyaz artık çok var. Farklılık istiosan bence gümüş çok şık duruyor. Ben füme tercih ettim. Arkadaşlar beyazın yakıştığını söylüyolardı ama fümeyi görünce çoğunun kararı değişti. Gönlünüzden geçen rengi alın güle güle kullanın

Hocam füme rengi gerçekten güzel, gözle gördüm ben renklerini, ama açıkçası rs harici kırmızı seçeneği diğer modellere de verilse eminim kırmızı isteyen çoğu insan olurdu. Yurt dışında executive lerde kırmızı seçeneği mevcut. [MENTION=12686]samuraiii[/MENTION] hocam ne alırsan al zaten insanın aklı almadığında kalıyor. Ama satarken beyaz daha rahat satarsın. Arabaya sen binecen o yüzden arkadaşın dediği gibi içine sineni al. Hayırlı olsun şimdiden.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
otomatik elegance 2017 model. İstanbul şehir içi sıkışık trafikte 35lt gaz ile 270 km yapıyorum. Uzun yolda ise 380km yaptım. Manuel araçlarda bu değerler biraz daha iyi olacaktır. Ama 1.6 motor 1300 kg bir araç için bence gayet iyi bir tüketim. şimdi yaz geliyor değerlerde bir miktar yükselme de olacaktır.

Fenci

0
Eyvallah sağolun bakalım bi tanesini alıcaz inşallah , dediğim gibi umarım yakıttan memnun kalırım , allah içimize sindirsin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bende ilk başta korkmuştum yakıttan ama şuanki yakıt değerlerim çok iyi. 8 basamaklı lpg göstergesinde her basamak yaklaşık 40-50 km gidiyor. Rodaj tamamlanınca dahada düşeceğine inanıyorum. Haftasonu depoyu tekrar fulleyerek değerleri paylaşacağım. Buarada benzin 5.80 olmuş. Lpg can simidi gibi şuan.

otomatik elegance 2017 model. İstanbul şehir içi sıkışık trafikte 35lt gaz ile 270 km yapıyorum. Uzun yolda ise 380km yaptım. Manuel araçlarda bu değerler biraz daha iyi olacaktır. Ama 1.6 motor 1300 kg bir araç için bence gayet iyi bir tüketim. şimdi yaz geliyor değerlerde bir miktar yükselme de olacaktır.
35 litre gaz ile 270 km şehir içi bana baya fazla geldi hocam.28 litre gaz ile Ankara içi yapıyorum ben o kmyi ..

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Aracınız
Merhabalar ben de 2018 moden honda civic otomatik fabrika lpgli araçtan almayı düşünüyorum. Şu an 103.300'e anlaşmış sayılırım ama hala yakıt konusunda kuşkularım var. Performans çok aramıyorum. Her gün 50-60 km yol yapıyorum, o nedenle önceliğim yakıt tasarrufu. Şehir içi forumda yazılanlara göre 0,3 kuruşu buluyor. Clio dizel ise şehir içi 0,25 diyorlar. Daha düşük olabilir mi gerçekten? Kullananlar gerçek rakamlarla fikir verirse çok sevinirim.. Teşekkürler.

Geri