Plaka tanıma sistemi ve radar kameraları hakkında bilgi

Katılıyorum tamamen güvenlik amaçlı. Zaten radar olsa onu belli bir mesafeden önce uyarmak zorunda. Osmancık eds larinde olduğu gibi. Adam bangır bangır bağırıyor radar var diye.

????? ???? ??????? ????? ???? ??????

Aracınız
Civic FB7 2012
İlçe giriş cikislarindaki kameralar radar değil, plaka tanıma sistemi. Ayrıca MOBESE gibi de düşünebilirsiniz. Hız ölçümü yapmıyor, o konuda rahat olun.

Ben ise bayramda muhtemelen Ordu'dan Van'a gideceğim. Ordu - Giresun Tirebolu'dan Gümüşhane'ye kadar yola hakimim ama ondan sonrasını bilmiyorum. Yol üzerinde radar, eds vb var mıdır? Nerelere dikkat etmeliyim? Tavsiye alabilirsem çok sevinirim.

İlçe giriş cikislarindaki kameralar radar değil, plaka tanıma sistemi. Ayrıca MOBESE gibi de düşünebilirsiniz. Hız ölçümü yapmıyor, o konuda rahat olun.

Ben ise bayramda muhtemelen Ordu'dan Van'a gideceğim. Ordu - Giresun Tirebolu'dan Gümüşhane'ye kadar yola hakimim ama ondan sonrasını bilmiyorum. Yol üzerinde radar, eds vb var mıdır? Nerelere dikkat etmeliyim? Tavsiye alabilirsem çok sevinirim.
bende istanbuldan giresuna gelicem iyi kötü boluya kadar otobanda geliyorum sonrası bakalım artık çankırı osmancık samsun ordu nasıl

SM-C7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
İç kesimleri bilmiyorum ama Samsun'dan Giresun'a kadar eds uyarıları olsa da an itibariyle çalışmıyor. Yol kenarlarındaki sabit radarlara dikkat etmek yeterli. Eğer edslerin aktif hale geldiğini ogrenirsem buraya yazarım.

İç kesimleri bilmiyorum ama Samsun'dan Giresun'a kadar eds uyarıları olsa da an itibariyle çalışmıyor. Yol kenarlarındaki sabit radarlara dikkat etmek yeterli. Eğer edslerin aktif hale geldiğini ogrenirsem buraya yazarım.
çok teşekkür ederim bayrama gelir kapısı açarlar kesin

SM-C7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gereden den sonra çerkeş te 2 tane var. Ama başlayıp bittiği yerleri iyi takip et. Eds nin bittiği halde aynı hızda km lerce gitme ihtimalin var. Adam tırsıyor hakkaten. Sonra Osmancık ta var 4-5tane.ama hızları yüksek. Eskiden 50 idi şimdi 100 yapmışlar. Bi yerde sadece 70 var.
Bır kaç tanede eskiden kalma TEDES lee var şu kule gibi olanlardan. Onlar aktif değil. Zaten eds varsa uyarıyor. Bir de yollarda ara ara kare.,tek,küçük,mavi tabelalar da eds şekilleri var https://www.google.com/imgres?imgur...DhSWwevM&w=1000&h=750&hl=tr-TR&source=sh/x/im
Onlarda uyarı amaçlı.

????? ???? ??????? ????? ???? ??????

Aracınız
Bugün saat 15.00 gibi Şırnak Silopi'den, Aksaray'a doğru yol çıkacağım. Gelirken 30dk'lık mola ile tam 9 saat sürmüştü. 1000km'de toplam 73 litre yakıt harcamıştım.

Bakalım bu sefer zaman ve tüketim nasıl olacak.

Güzergah: Silopi, Cizre, Nusaybin, Kızıltepe, Viranşehir, Urfa, Antep, Osmaniye, Adana, Aksaray.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
Allah nasip ederse bende izmir ankara anıtkabir ziyareti ve kayseriye devam -- dönüş kayseri konya ziyaret izmir. şeklinde rotam var. 2000 km gibi.
gezmeye gidiyorum hiç acelem yok 95 km hızda sabitler yoluma bakarım en sağlamı...

Allah hepinize kazasız belasız sürüşler versin...

Aracınız
Bugün saat 15.00 gibi Şırnak Silopi'den, Aksaray'a doğru yol çıkacağım. Gelirken 30dk'lık mola ile tam 9 saat sürmüştü. 1000km'de toplam 73 litre yakıt harcamıştım.

Bakalım bu sefer zaman ve tüketim nasıl olacak.

Güzergah: Silopi, Cizre, Nusaybin, Kızıltepe, Viranşehir, Urfa, Antep, Osmaniye, Adana, Aksaray.

9 saat 15dk'da evimdeyim sonunda. 122'ye sabitletim bütün yol boyunca ve yaklaşık 20dk'lık molam oldu yakıt almak için.

Yolun son kısmında lpg bitti yaklaşık 40km benzinde kullandım. Otobanda ilk akaryakıt istasyonu total'di. Eve kadar gelebilecek şekilde 50 liralık lpg aldım. Yaklaşık 125km geldim, yol bilgisayarı 4,8lt/100km gösteriyordu. Benim hesabıma göre 6,6lt/100km lpg yapıyor. Şu an ne kadar yakıt kaldı bilmiyorum. Kısmetse yarın depoyu doldurup toplam tüketimi paylaşacağım sizinle.

ywzckr

0

Eds ler aktif hocam sadece ışıklardaki flash patlatanlar kapatıldı, bazıları günün belli saatlerinde açık oluyor. Arkadaşın attığı resimde plaka tanıma sistemi ve radar birlikte var şehir girişlerinde olan pts lerde ustte kucuk ince uzun olanlar radar oluyor sadece siyah olan yada dikdortgen olanlar pts. Güzergahlarınızı paylaşırsanız samsun trabzon arasindaki yerleri belirtebilirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri