Civic FB7 Prins Lpg izlenimlerim...

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar.
Asla ama asla kimseye önermesemde mevcut ekonomik şartlar altında 7 tl'yi geçen benzin fiyatları nedeniyle aracıma 24/09/2019 tarihinde izmit serim otogaz firmasında 2800 tl ödeyerek prins marka lpg taktırdım. Amacım tamamen lpg hakkında kafasında soru işareti olanları ve kendimi aydınlatmak. Bakalım lpg maceramda başımıza neler gelecek? Bu konuyu aylık olarak güncelleyeceğim.

Saygılar

gunesec

Özel Üye
Merhaba arkadaşlar.
Asla ama asla kimseye önermesemde mevcut ekonomik şartlar altında 7 tl'yi geçen benzin fiyatları nedeniyle aracıma 24/09/2019 tarihinde izmit serim otogaz firmasında 2800 tl ödeyerek prins marka lpg taktırdım. Amacım tamamen lpg hakkında kafasında soru işareti olanları ve kendimi aydınlatmak. Bakalım lpg maceramda başımıza neler gelecek? Bu konuyu aylık olarak güncelleyeceğim.

Saygılar

Prins için 2800 lira çok ucuz geldi hatta olmaması lazım!

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben 3 yıl önce prins silverline 2900 TL taktirdim siz çok uyguna takmissiniz

Aracınız
Civic FB7 2013
2 ay once atiker grand a 2300 tl verdim. Prins icin harika fiyat bence

Prins in bircok cesidi oldu. Keihin enjektorlu seri bildigimiz eski prins digerleri ekonomik fiyatli kitlerle rekabet icin. Silverline bi nebze iyi tekno ve ekomax ise prinsle degilde diger uygun fiyatli kitlerle benzer.

Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba arkadaşlar.
Asla ama asla kimseye önermesemde mevcut ekonomik şartlar altında 7 tl'yi geçen benzin fiyatları nedeniyle aracıma 24/09/2019 tarihinde izmit serim otogaz firmasında 2800 tl ödeyerek prins marka lpg taktırdım. Amacım tamamen lpg hakkında kafasında soru işareti olanları ve kendimi aydınlatmak. Bakalım lpg maceramda başımıza neler gelecek Bu konuyu aylık olarak güncelleyeceğim.

Saygılar

Bu paraya, prins LPG'yi almanız imkansız. Bu araçlara uyumlu LPG'yi bu rakama alamazsınız, ya kandırılmışsınız, ya da bu prins modeli, aracınıza uygun model değil. İlerleyen dönemlerde yaşadıklarınızı paylaşmanız rica olunur.

Geri