Civic FB7 Prins Lpg izlenimlerim...

Aracınız
Benzin çeyrek depodan fazlaysa gösterge düşse bile sık sık yeniliyor kendini doğru seviyeyi gösteriyor. Benzin pompasının sağlığı için çeyreğin üstünde olsun zaten. Modüle falan gerek yok bence.
Aynen. Yarım ve üstü olduğunda çeyreğe inmeden geri toparlıyor.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba arkadaşlar,
Karlı günlerin başladığı şu günlerde yeni bir ölçüm yaptım. Kalörifer sürekli açık. İzmit-derince şehir içi.
40 lt shell lpg ile 355km yaptım.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bugün 3 istasyon gezdim üçüde lpg dolduramadı. Kim bilir neler gelecek başıma. Yarın sanayi yolları gözüktü.

Aracınız
Bugün 3 istasyon gezdim üçüde lpg dolduramadı. Kim bilir neler gelecek başıma. Yarın sanayi yolları gözüktü.
Özellikle kışın soğuk günlerde nemden veya araç yıkamasından veya yağmurdan sonra dolum ağzı kısmında bulunan bilya tutukluk yapıyor.
Aslında işi bilen pompacı anahtar, kancayla hafif bassa tamamdır.
Lpg ci bilyeyi greslerse sorun çözülür hatta uzunca bir süre tutukluk yapmaz. Ücret almıyorlar bu iş için haberiniz olsun.
Ayrıca siyah yeni tip lpg kapağını ağız içerde de olsa takın.

Aracınız
Civic FB7 2012
Evet sabah sanayiye gittim. Arif arkadaşın yazdıklarını okudum ama yinede bir usta görsün istedim. Adam bana şamandıra arızası olduğunu, tank üstü göstergenin de değişmesi gerektiğini söyledi. Hemen oradan çıktım. Kendim anahtarla basarım, birde kapak alırım tamam. Zaten karlı havalar ile başlayan bir olay.

Aracınız
Evet sabah sanayiye gittim. Arif arkadaşın yazdıklarını okudum ama yinede bir usta görsün istedim. Adam bana şamandıra arızası olduğunu, tank üstü göstergenin de değişmesi gerektiğini söyledi. Hemen oradan çıktım. Kendim anahtarla basarım, birde kapak alırım tamam. Zaten karlı havalar ile başlayan bir olay.
Hocam dediğim şekilde deneyin, büyük ihtimal bilye. Şamandıra işi en son çare.

Geri