Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Arkadaşlar "benim aracımda bişey yok"vb,gibi düşüncelerde kesinlikle olmayalım.malum bu araçtan aldık bizlerde birer mağdur adayıyız.Mademki Honda grubuyuz problem yaşayan arkadaşlarımıza destek vermeliyiz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bayiler yeni gelen araçlarda bu sorunun halledildiğini söylüyor . Ne derece doğru bilemiyorum.

hatayı kabul ediyor yani. alanların suçu neymiş :)

hiç bir aracın yeni kasası ilk yılında alınmaz tezini tekrar doğruluyor bu olaylar. 2018'de bari adam akıllı sensing kaliteli kaporta koysalar ve sedan dizel çıksa da...

Aracınız
Civic FC5 2019
slm arkadaslar ınternette doalsırken gordum amerıkadakı cıvıc forumunda da paylasılmıs bu gocuk sorunu sadece turkıyedekı araclara has bırsey degıl fotosunu paylasıyorum
civic.jpg

Aracınız
Merhaba dün Adana, Çakmak caddesinde fc5 beyaz civic gördüm sol arka kelebek camı üzerinde göçük değil de dalgalanma vardı daha önce yine Kıyıboyu caddesinde gri fc5 gördüm sağ arka kelebek camı üzeri bariz şekilde göçüktü

Aracınız
15 gün önceye kadar bende yok diyordum. Dün bir baktım ki aracın sağ tarafında gamze oluşmuş. .duv. Sanırım er geç her fc5 sahibi bu sorunu tadacak.

Aracınız
geçengün yanımdan gri fc5 geçti özellikle baktım en za 7-8 tane göçük vardı 01 plakalıydı sahibinin haberi var mı bilmiyorum ama çok kötü gözüküyordu

Benim aracimdada dalgalanma mevcut evet ama umrumda dahi degil.ayrica bu paralara bu arac icin sorun bile sayilmaz benim icin.bunu bilerek aldim ustelik.yine olsa yine ayni araci alirim.bu benim kendi fikrim herkese gore degisir.aracimdan o kdr memnunumki anlatamam.bu arada arabadanda anlarim binmedigim arac kalmamistir.fc5 in motoru şanjımanı bile almak icin temel sebeplerden.gemi gibi araba.hangi arac sorunsuz uretiliyor bir tane ornek verin bana

SM-N9005 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim aracimdada dalgalanma mevcut evet ama umrumda dahi degil.ayrica bu paralara bu arac icin sorun bile sayilmaz benim icin.bunu bilerek aldim ustelik.yine olsa yine ayni araci alirim.bu benim kendi fikrim herkese gore degisir.aracimdan o kdr memnunumki anlatamam.bu arada arabadanda anlarim binmedigim arac kalmamistir.fc5 in motoru şanjımanı bile almak icin temel sebeplerden.gemi gibi araba.hangi arac sorunsuz uretiliyor bir tane ornek verin bana

SM-N9005 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Maşallah maşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri