Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Arkadaslar bugun baktim bendede sol ve sag tarafda gocuk var sol tarafta 1 tane sag tarafda 3 tane aslinda eli surunce gocuk gibi degil sanki dalga gibimi bilemedim.bende bugun tuketici haklarina verecegim.gerekirse mahkemeye ama mahkeme sahit isteyecek boyle bir durumda birbirimize sahit olurmuyuz baska araclarida emsal gostermemiz gerekir.

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Durum aslında çok vahim. Bir kaç kişi bu paraya çok iyi demiş ancak kesinlikle katılmıyorum. Sonuçta 0 bir araç. Ayrıca koskoca fabrika. Merdiven altı üretilmiyor bu araç. Öncelikle Noterden üzerinden ihtar çekilmeli. Toplu halde tespit davası açılıp sonra da Tüketici mahkemesine verilmeli. Dava da olumlu çıkacaktır. Kullanıcı hatası diyerek zaten ne koparırsak kar mantığına geçmişler. Kimse uğraşmaz uğraşanlarıda hallederiz görüşündeler. Her bir gelişme de Medya da kullanılmalı bu süreç HONDA TÜRKİYE büyük bir darbe vurur zaten. Anlaşma yolu arayacaklardır.

Son düzenleme:
1hafta önce ben de bi fc5 aldım ama Allah'a şükür benim aracımda birşey yok. Bence ilk gelen fc5 lerde bu sorun var Yen'i araçlarda bu sorun yok. İnşallah sizin problemleriniz de çözülür....

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

FD6 Moderatör/Editör
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Durum aslında çok vahim. Bir kaç kişi bu paraya çok iyi demiş ancak kesinlikle katılmıyorum. Sonuçta 0 bir araç. Ayrıca koskoca fabrika. Merdiven altı üretilmiyor bu araç. Öncelikle Noterden üzerinden ihtar çekilmeli. Toplu halde tespit davası açılıp sonra da Tüketici mahkemesine verilmeli. Dava da olumlu çıkacaktır. Kullanıcı hatası diyerek zaten ne koparırsak kar mantığına geçmişler. Kimse uğraşmaz uğraşanlarıda hallederiz görüşündeler. Her bir gelişme de Medya da kullanılmalı bu süreç HONDA TÜRKİYE büyük bir darbe vurur zaten. Anlaşma yolu arayacaklardır.

FB7'den FC5'e geçmeyi düşünüyordum, bu konuyu okuduktan sonra kafamdan sildim. Bu bilgilendirme konuları cidden çok faydalı, bende kendimce çevremi bu konu hakkında bilgi sahibi ettirmeye çalışıyorum, Honda Türkiye son yıllarda cidden tüketiciye arabayı sattıktan sonra hiç umursamamaya başladı sanki .duv. Halbuki uzun vadede kendileri kaybediyorlar farkında değiller [:-]

Geri