Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmet328
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Aracınız
Arkadaşlar konu ile ilgili olarak elinde resim, mahkeme belgesi, ekspertiz raporu olanlar varsa lütfen paylaşsın. Aracı aldığım bayi ile görüştüm durumu bildirdim, Hondaya yazın dediler. Bugün yarın avukat ile görüşeceğim, belge topluyorum. Resmen dalga dalga dikkatli bakınca anlaşılıyor. Anket kapalı oylayamıyoruz, lakin amerikadaki araçlar için bir forumda gördüğüm ankette de aynı sonuç var %33 net olarak gözüküyor. Lütfen emeğinizi esirgemeyin. Trim seslerini geçtim, bakalım daha ne çıkacak. Hakkımızı aramazsak her firma üzerimize gelir. Maksadım ortalığı kızıştırmak değil yanlış anlamayın ama ne yazık ki Amerikada çözüm bulunur yine bizi saymazlar.

Aracınız
sacı çok ince yapıyor honda..bi sonraki kasada kalınlaştırması lazım artık..öyle sac mı yapılır.. araba rüzgar esintisinden yamulacak nerdeyse..
rs ve hb lerde yok anladığım kadarıyla sadece..
bu göçük olayını düzelttirip de düzelttikden sonra tekrar göçük oluşan var mı? düzelince sonrasında oluşmuyorsa sıkıntı olmaz..geçmiş olsun..umarım honda bi çare bulur yardım eder..zaten böyle giderlerse çok müşteri kaybedecekler..kaç nesildir üretiliyor araç kullanmayın ince sac artık..jilet bıçağı inceliğinde yapacaklar utanmasalar..
rs lerdede var

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Üzülüyorum vallaha. Her gün bakıyorum başına gelen arkadaş belge vs yüklemiş mi diye, yok. Tamam kimse ilgilenmek zorunda değil, herkesin işi var gücü var ama, Honda Türkiye bizi umursamıyorda biz de aynısını yapmıyor muyuz?

IMG_0577.jpg

Aracınız
şimdi diyorlar ki son üretilen arabalarda bu sorun çözüldü.
kardeşim madem bu bir sorun neden kabahati dişinden tırnağından artırıp kredi çekip sıfır araç alan biz müşterilere atıyorsunuz?
yok çocuklar top oynarken çarpmıştır yok yıkarken suyu oraya tutmuşsunuzdur...
bu arabayı o kadar para verip ancak konum olarak belli bir yere gelmiş insanlar alabilir.
misal ben öğretmenim. insanları gerizekalı yerine koyuyorlar.
ee bu da bana ders olsun ben yine çalışır kazanırım bir daha da honda nın kapısının önünden geçmem.

Madem sorunu çözdüler, yakında bizim araçlarıda geri çağırıp bizimkileride düzeltirler diye düşünüyorum. Bekliyip görücez bakalım

Aracınız
Madem sorunu çözdüler, yakında bizim araçlarıda geri çağırıp bizimkileride düzeltirler diye düşünüyorum. Bekliyip görücez bakalım

Bence çok bekleriz. Hiç sanmıyorum bu tip bir işe gireceklerini. Güvenlik veya yürür aksamda sıkıntı olmadıkça geri çağrım yapmıyorlar genellikle. Kaporta hasarına çağırmazlar bence.
Hayırlısı
Selamlar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Aracı teslim almama 2 gün kala, ne bir heyecan var ne bir istek. Göçük olayına güvenemiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam hiç canınızı sıkmayın. Ben bile bile alacağım mesela. Çünkü c sınıfında başka sportif araç yok maalsef. Kasası bile beni benden alıyor ?

Aracınız
http://youwheel.com/home/wp-content/...Civic_Body.pdf

Arkadaşlar bakın yukarıdaki pdf de 26-27 sayfalara baktığınızda tam da o bölgede kullanılan malzeme mukavemet olarak A ve B direklerinde kullanılan malzemeden 3 de 1 oranında daha zayıf bir malzeme. Ayrıca Ncap testinde araç yandan darbe aldığında yada gövde burulduğunda tam da o bölgeyi kırıyor.(1:35) ve (1:51) saniyelerde tam net gözüküyor.
Bence Honda ordaki zayıflığı banttan çıkan araçta çözemez. Tek yapması gereken para iadesinde bulunmak. Bu konuyu üstüne almaması işin bu noktaya gideceğini bilmesinden kaynaklı.

Son düzenleme:
Geri